Poznáme sa už nejaký ten piatok, no od začiatku to ako kamarátstvo nevyzeralo. Čo to teda je?

Táto otázka mi behá hlavou už vyše pol roka a doteraz neviem nájsť na ňu odpoveď. Rozumieme si, povieme si všetko a je nám spolu dobre. No napriek týmto všetkým pozitívam sa nedokážeme stretnúť ako dobrí kamaráti. Ty mi tvrdíš, že nemáš čas. A ja tvrdím, že blbá výhovorka. Veď predsa na kamarátov sa vždy čas nájde. Tak čo potom pre teba znamenám? Hovoríš, že sa bojíš a si naučený žiť sám. Nie! Ty iba nedokážeš byť so ženou. A na tento môj názor mi iba prikývneš. Tak čo medzi nami je? Keď nie som ani kamarátka ale ani nič viac. Vždy na nejakej akcií skončíme spolu a opätujeme si objatia a bozky a ráno, keď máme triezve mysle sa robíme, že nič. Čoho sa bojíme? Čoho sa bojíš TY?! Keď som sa ťa na toto spýtala, mlčal si. Ako ma teda berieš? Ak ma nechceš vôbec vidieť, povedz mi to a ja odídem, už navždy. Vymažem číslo a už to riešiť nebudem. Pretože ja sa potrebujem pohnúť ďalej a ak mi rovno nepovieš čo ti behá hlavou, ja už ďalej neviem. Pretože raz mi tvrdíš, že som naozaj dobrá kamarátka a nechceš ma stratiť. Len toto som si pred časom hovorila aj ja. Nechcem ho stratiť, nič mu teda nepoviem.

Nepoviem mu, že ho mám radšej ako ostatných, pretože ak by som to povedala, nedopadlo by to dobre. No sme kamaráti a mali by sme byť k sebe úprimní. Ja som bola k tebe úprimná a povedala som všetko, čo som mala na srdci. Mňa sa báť nemusíš. Nikdy ti neublížim, to si pamätaj. Nie som ako tie predtým, ktoré ti zlomili srdce, a preto teraz v sebe možno niečo dusíš. Nie všetci sme rovnakí. Mne tiež zlomili srdce a mala som averziu voči vzťahom. No potom si prišiel TY a môj názor sa zmenil. Náš vzťah definovať neviem. Viem len to, že jeden aj druhý sa bojíme, že prídeme o niečo, čo sme si po ten čas budovali.

 

Možno časom na to prídeme a z celého tohto vytriezvieme. Prajem ti len jedno, po boku ženu, ktorá ťa bude mať minimálne rada, ako ja teraz.

foto: elitedaily.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating