instagram/amyseder

Muži nikdy neprídu na to, po čom ženy v skutočnosti túžia. Nie je na to žiadna všeobecná tabuľka, podľa ktorej by sa mohli riadiť. Každá túžime po inom partnerovi, aj keď, niektoré vlastnosti všetkých spájajú. A čo oni? Po akej žene túžia chlapi?

Ideálnu partnerku si každý chlap predstavuje odlišne, no keď na ňu myslí, vidí v nej tieto osobnosti:

Partner in Crime

Tento výraz označuje partnera, druhú polovičku celku, ktorý tu pre toho druhého vždy je. Nech sa deje čokoľvek. Ako sa hovorí pred oltárom, v dobrom aj v zlom. Muž potrebuje vedieť, že sa na ženu môže spoľahnúť, že jej môže veriť, že mu bude oporou rovnako tak, ako on pre ňu.

Chce, aby spolu tvorili jeden tím, ktorý drží spolu a ide cez všetky prekážky smerom k spoločnej a šťastnej budúcnosti. Keď sa jej pozrie do očí, túži v nich vidieť, že myslia na to isté.

Cez deň dáma, v noci …

Nie, muži netúžia po tom, čo sa dá ľahko uloviť. Nechcú ženu, ktorá pôsobí lacno. Aspoň nie na dlhodobé vzťahy. Chcú vo svojej priateľke vidieť dámu, za ktorú sa v spoločnosti nemusia hanbiť. Milú, slušnú, vychovanú a elegantnú. No takú, ktorá sa v noci, keď sa zavrú dvere, premení na milenku. To najlepšie z oboch svetov.

Dobrá matka

Či už je chlap pripravený na rodičovstvo alebo nie, každý jeden si chce byť istý, že jeho žena bude raz dobrou matkou ich detí. Že sa o nich bude s láskou starať, že ich bude učiť a že im bude vzorom.

Muži si podvedome všímajú, ako sa žena stará o domácnosť (a teraz nemáme na mysli žiadne stereotypy), či dobre varí, ako si vie poriadiť v rôznych situáciách, či má rada deti, … a na základe toho získajú pocit istoty, že je to tá pravá.

A najlepšia kamarátka

Ak by si sa opýtala akéhokoľvek chlapa, čo chce od ideálnej partnerky, asi by si dostala veľa odpovedí typu: aby bola mojou najlepšou kamarátkou. Mužskí kamaráti sú iná kategória, partnerka je priateľkou iným spôsobom.

Páni túžia, aby sa mali s priateľkou o čom porozprávať, aby mali rovnaké ciele a sny, pohľad na svet, aby sa vedeli spolu smiať a šli do každého dobrodružstva. Ona je pre nich človekom, ktorému sa môžu zdôveriť bez toho, aby mali strach, že ich vysmeje. Preto by mala mať v sebe aj túto osobnosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating