Premýšľala si už nad tým, ako by mal vyzerať tvoj dokonalý partner? Nehovor, že nie. Každá z nás má síce inú predstavu o „jeho“ celkovej osobnosti, no je pár vecí, ktoré sú na mužoch obdivuhodné všeobecne. Toto sú 4 vlastnosti, za ktoré bude rada každá žena! Má ich aj ten tvoj?

Zodpovednosť

Nie je nič lepšie, ako mať po svojom boku partnera, na ktorého sa môžeš vždy spoľahnúť. Či už ide o maličkosti bežného dňa alebo dôležité veci, na ktorých ti záleží. Hovorí sa, že na láske je krásne to, že šťastie sa vo vzťahu dvoch ľudí násobí, a smútok delí. Tak je to aj s povinnosťami – je skvelé, ak si všetko dôležité viete podeliť a neostane to iba na tvojich pleciach. Pri ňom sa nemusíš báť, že sa o vás nepostará.

Pracovitosť

Žiadna žena nechce mať doma chlapa, ktorý sa bojí práce. Teda takto, síce do práce chodí, ale doma nevie urobiť nič – od domácich prác až po opravy, ktoré sú nutné. A nepomôže ti ani s prácou, pri ktorej nie je potrebná fyzická sila, ale vedomosti. Keď je muž pracovitý, žena sa pri ňom cíti byť v bezpečí a vie, že by sa postaral o ich rodinu, i keď by mal byť na to sám. Ak má ten tvoj povolanie syn, radšej od neho utekaj. Oteckove peniaze sa raz minú.

Zmysel pre humor

Tak toto je vlastnosť, ktorá sa na mužoch nedá nemilovať. Nie je nič lepšie, ako to, že ťa tvoj milovaný vie rozosmiať v každej chvíli. Aj keď ti jemne vyčarí úsmev vtedy, keď to najviac potrebuješ. Ak by muži nemali túto vlastnosť, prišli by sme o veľa smiechu. Keď má zmysel pre humor aj ten tvoj, nie len, že je to výhra pre teba, ale aj pre tvojich priateľov, ktorí si ho vďaka tomu zamilujú.

Vernosť

Túto vlastnosť z neho na začiatku vzťahu len tak nevyčítaš. No po pár mesiacoch prídeš na to, na čom si. Svojmu partnerovi musíš dôverovať na 100 %, a ak tomu tak nie je, niekde nastala chyba. Na verného chlapa sa môžeš vždy spoľahnúť. Vieš, že je to muž do života, ktorý už vyzrel a nepotrebuje hrať so ženami hry. Podvádzanie je len pre mladých a slabých chlapcov, skutočný chlap má svoje zásady.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.