Instagram/yeswe_travel

Ach, tí muži. O ženách sa hovorí, že sú náročné, no to by sa malo hovoriť najmä o chlapoch v spálni. Rýchlo ich milovanie začne nudiť a keď sa nič nezmení, začnú sa pozerať po inej partnerke.

Pokiaľ si chceš chlapa udržať, mala by si sa držať týchto vecí. Muž ti bude verný a váš milostný život bude považovať za skvelý.

Žiadna monotónnosť ale dravosť

To je prvá vec, ktorou dokážeš zabiť dobrý s*x. Tak, ako ty nemáš rada stereotyp vo vzťahu, muži ho nemajú radi v posteli. Naozaj nestačí jedna poloha dvakrát do týždňa. Maj fantáziu a snaž sa aj ty sama prichádzať s novými inšpiráciami.

Nemusí to byť hneď BDSM praktika, no úplne stačí, ak vaše milovanie niečím osviežiš, použiješ nejakú hračku, ľad, kravatu, oblečieš si príťažlivú bielizeň a bude to.

Krátke vlasy vymeniť za dlhé

Pokiaľ máš krátke vlasy, asi ťažko ich premeníš lusknutím prstov na dlhé. No práve po nich muži túžia. Ak budeš chcieť svojho partnera potešiť na výročie, nechaj si urobiť príčesok alebo si ho kúp sama.

V posteli ťa môže tvoj drahý ťahať za vlasy, obmotať si ich okolo ruky alebo ich držať, keď ho budeš uspokojovať ústami. Ver nám, že ho zaručene potešíš a budeš pre neho bohyňou.

Nočnú košieľku ešte po babke vyhodiť

Samozrejme, nájdu sa chlapi, ktorým to nevadí, no tí sú väčšinou už dlhú dobu zadaní alebo sú v manželstve. Ak máš frajera, s ktorým je to čerstvé, musíš sa stále snažiť. Nemôžeš do postele nosiť vyťahané oblečenie, ktoré zažilo ešte tvoju babku.

Obliekaj sa primerane tomu, čo ťa čaká. Čipka, volániky, výstrihy, body alebo aj podväzky a v rukách maj putá.

Ticho premeniť na vzdychy

To posledné, po čom muži túžia, je ticho a milovanie ako s bábkou. Ak chceš, aby si to užil, dávaj mu spätnú väzbu – keď ti niečo bude robiť dobre, ozvi sa, pochváľ ho alebo zavzdychaj. Keď ti bude niečo ubližovať alebo ťa bolieť, snaž sa ozvať a zmeniť polohu. V žiadnom prípade však nebuď ticho a nečinná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating