Eva Cifrová

Playmate Eva Cifrová pre Topky popísala náročný deň. Na fotení sa zľakla, že porodí. Prišlo jej zle a začalo ju bolieť brucho. 

Krásna blondínka Eva Cifrová ešte v roku 2007 získala historicky prvý titul slovenskej Playmate. Dlhé roky pôsobí v oblasti modelingu, preto nie je žiadnym prekvapením, že aj v nedeľu bola fotiť. Tam si však prešla náročnými chvíľami.

Eva Cifrová sa zľakla, že porodí

Keď jej fotograf portálu Topky zhotovoval posledné tehotenské fotky, Eve prišlo zle a myslela si, že rodí. „Tiež som sa zľakla,“ povedala pre Topky.

„V prvom rade tam nebola klíma, neustále mi bolo zle, bolo mi ťažko a fotili sme v deň, kedy bolo asi najviac stupňov počas leta, mám taký pocit. Ale potom ma zase začalo bolieť brucho a už som … neviem, či si postrehol, ale ja už som naozaj predýchavala a som sa rôzne hojdala a snažila sa to nejako ustáť,“ odôvodnila.

Podľa jej slov to bol našťastie planý poplach a aj napriek vysokému štádiu tehotenstva bola v utorok na premiére filmu Barbie.

Splní sa im veľký sen

Bývalej playmate sa čoskoro splní obrovský sen. Presne na Vianoce na svojom Instagrame oznámila, že s partnerom Lukášom Krnoulom čaká bábätko. Stalo sa to po rokoch neúspešných pokusov a umelom oplodnení.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Cifrová (@eva_cifrova_official)

Hoci dcérka sa jej mala narodiť až začiatkom augusta, lekári jej nedávno posunuli termín pôrodu o 9 dní skôr. Preto si v nedeľu myslela, že to na ňu prišlo už teraz.

Zdroj: Topky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News