Eva Cifrová je tehotná

Krajší darček si na Vianoce ani nemohli priať! Eva Cifrová a jej partner Lukáš Krnoul sa stanú rodičmi. Známa playmate a influencerka to oznámila na Instagrame presne na Štedrý deň. 

Krásna blondínka Eva Cifrová získala historicky prvý titul slovenskej Playmate v roku 2007. Dlhé roky úspešne pôsobí v oblasti modelingu a je mediálne známou osobnosťou. Okrem slovenského vydania pánskeho magazínu Playboy nafotila zábery aj pre ten americký a plní sa jej ďalší sen.

Eva Cifrová
zdroj: Instagram/eva_cifrova_official

Eva Cifrová sa stane matkou

Kvôli umelému oplodneniu si už krásna Slovenka vyslúžila poriadnu dávku kritiky na sociálnych sieťach. Rozhodla sa totiž, že si svoje embryá nechá geneticky vyšetriť. Hoci Novému času pred časom potvrdila, že to bolo nevyhnutné, testy dokonca odhalili ich poškodenia. Napokon sa to však podarilo.

40-ročná modelka a jej partner sa netajili tým, že túžia po bábätku. Nešlo to však prirodzenou cestou. Museli podstúpiť umelé oplodnenie a konečne sa im to podarilo.

Eva Cifrová s partnerom
zdroj: Instagram/eva_cifrova_official

Presne na Štedrý deň fanúšikom na Instagrame známa influencerka oznámila krásnu správu. „Na Vianoce sa plnia priania a nám sa plní sen o rodine. Budeme traja,“ napísala Eva Cifrová pod krásnu fotku. Objíma ju na nej partner na dovolenke a na bruchu má srdiečko.

Príspevok plný emócií, ktorý ťa dojme, uvidíš po kliknutí SEM.

Budúcim rodičom k bábätku blahoželáme aj my a prajeme kopec zdravia, lásky a ďalších úspechov.

Zdroj: Instagram/eva_cifrova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News