Eva Cifrová s partnerom

Známu bývalú slovenskú playmate na Instagrame sleduje už skoro 43-tisíc fanúšikov. Na Vianoce sa tam pochválila, že sa jej po umelom oplodnení konečne podarilo otehotnieť. Eva Cifrová sa pre Nový čas rozhovorila o jej obavách po vyšetrení, ktoré absolvovala. 

Krásna blondínka Eva Cifrová v roku 2007 získala historicky prvý titul slovenskej Playmate. Dlhé roky pôsobí aj v oblasti modelingu a je mediálne známou osobou nielen v našom šoubiznise. Okrem slovenského vydania pánskeho magazínu Playboy nafotila šteklivé zábery aj pre ten americký.

Eva Cifrová a Lukáš Krnoul
zdroj: Instagram/eva_cifrova_official

Teraz sa nachádza v ďalšom dôležitom životnom období. S partnerom Lukášom Krnoulom čakajú vysnívané bábätko. Fanúšikom to oznámili presne na Vianoce, o čom sme informovali.

Cifrová to berie s humorom

Pár týždňov potom ich však prepadli mierne obavy. „Bola som na sone bruška a doktorka mi povedala, že bábätko je väčšie, ako by malo byť. Najprv som bola vystrašená, ale keď uvidela Lukáša, ktorý má dva metre a je z rodiny, kde sú všetci vysokí, tak povedala, že gény sa asi oklamať nedajú,“ prezradila 40-ročná budúca mamička pre Nový čas.

Túto situáciu však Eva berie s humorom. „Tak asi porodím rovno školáka,“ dodala so smiechom krásna blondínka.

Eva Cifrová
zdroj: Instagram/eva_cifrova_official

Musíš uznať, že podľa fotiek na Instagrame jej to v tehotenstve náramne pristane. Keby to však neprezradila, ani by sme nevedeli, že je v druhom stave. Postavu má totiž rovnako skvelú ako aj predtým a bruško je iba trošku, nebadateľne vypuklé. Kto by povedal, že bábätko je väčšie, ako má?

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News