Absolútna dôvera vo vzťahu

Každý láskyplný vzťah stojí na niekoľkých pilieroch, ktoré musia byť jasne dané, pevné a rešpektované. Láska má mnoho podôb a každej dvojici vyhovuje niečo iné, no dôvera vo vzťahu je základom, bez ktorého to jednoducho nejde. Si si istá tým, že ju máš v tom svojom aj ty?

Dôvera sa dá krok po kroku budovať, a to aj vtedy, keď bola v minulosti nalomená. O tom si môžeš prečítať v našom nedávnom článku TU. V tomto kvíze zase zistíš, ako si na tom so svojím partnerom. Odpovedaj úprimne a pozri sa, čo výsledok vypovedá o vašom vzťahu.

1. Poznáte obaja vzájomne svoje heslá na telefón?

2. Trávite voľný čas aj bez seba, s vlastným okruhom priateľov?

3. Povedali ste si navzájom tajomstvá, ktoré o vás nikto iný nevie?

4. Dávate si vzájomne rady do života?

5. Klamali ste si už niekedy?

6. Bola vo vašom vzťahu už nevera?

7. Veríš tomu, že aj o 10 rokov sa na neho môžeš spoľahnúť vo všetkom?

Týchto 7 otázok odhalí, či je medzi tebou a partnerom absolútna dôvera
DÔVERA JE VO VAŠOM VZŤAHU SLABÁ
Podľa tvojich odpovedí sa zdá, že dôvera medzi vami nie je tak silná, ako by mohla byť. Buď ste spolu krátko, máte za sebou ťažké časy, alebo ste k sebe neúprimní. Dokážete takto fungovať ďalej?
NA DÔVERE MUSÍTE POPRACOVAŤ
V niektorých situáciách to vyzerá dobre, v iných veľmi pochybne. Zdá sa však, že jediná vec, ktorú potrebujete, je pracovať na tom, aby bol váš vzťah silnejší a otvorenejší.
DÔVERA JE U VÁS SILNÝ PILIER VZŤAHU
Z tvojich odpovedí je jasné, že jeden druhému naozaj veríte. Ste silný pár, ktorý len tak nič nerozhádže. Len v tom pokračujte a pamätajte na to, že dôvera a úprimnosť je základom šťastného vzťahu.

Ako urobiť chlapa šťastným? Táto otázka často rezonuje vo vzťahu a mnoho žien sa snaží nájsť odpoveď. Existujú určité univerzálne princípy a jednoduché tipy, ktoré ti môžu pomôcť budovať zdravý a šťastný vzťah.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy