Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Po rozchode som zostala chladná voči každému chlapcovi, ktorý do môjho života prišiel. Myslela som si, že väčšiu lásku už nemôžem zažiť, že rany, ktoré mi zostali nič nezahojí a navždy budem zlomená. Nesnažila som sa hľadať v chlapcoch tie odlišnosti, ktoré ich robili zaujímavými. Pozerala som na ich vlastnosti, ktoré mali iné ako môj ex a tým som ich automaticky zamietla. Teraz prišiel chlapec, pri ktorom si môžem dať ruku na srdce a úprimne povedať – toto je tvojou zásluhou a ja si to napriek mojej hrdosti priznávam!

Viem, že ty si to najlepšie, čo ma za posledný rok stretlo. Možno slovo „stretlo“ je v kontexte s nami hlúpe, kedže som ťa mala pred očami 3 roky a vlastne, keď sa naše kamarátstvo pozriem spätne, môžem s čistým svedomím povedať, že si mi bol dobrým kamarátom, ktorý pri mne vždy stál. Posunul si ma niekam inam, ďalej, kam by som sa s nikým iným nedostala. Bol si mojou sústavnou motiváciou, inšpiráciou, človekom, vďaka ktorému chcem byť aj ja lepšia, vyspelejšia, múdrejšia. Nedovolil si mi stagnovať. Chcem sa ti dorovnať, chcem, aby si ma mal v úcte, rešpektoval ma, lebo na tvojich názoroch mi vždy záležalo. Dokážu mi vždy otvoriť oči aj keď niekedy skutočne bolestivo, ale uzemnia ma a prinútia myslieť. Ovplyvňuješ ma viac ako si uvedomuješ a robíš to už roky.

Cropped midsection of a hipster couple standing close together and leaning against a wall in retro style clothing

foto: thoughtcatalog.com

Bol si to práve ty, kto bol nositeľom inovatívnych, motivujúcich myšlienok do našej partie. Uvedomila som si, že čas je neoceniteľný. Že ho mám venovať sebe a rozvíjať sa, nemárniť žiadnou minútou. Makať na sebe, určiť si ciele, dať si dokopy v hlave, čo vlastne chcem a kam smerujem. Spravil si zo mňa ženu, ktorou práve teraz som.

O to radšej som, že práve JA môžem byť dievčaťom takého výnimočného chlapca. Neviem, či ho ľúbim najviac na svete, či som zaľúbená alebo čo to vlastne medzi nami je. Viem len, že chcem byť celá jeho, lebo jeho charakter, jeho osobnosť dokážem zbožňovať až priam ľúbiť. Mení môj svet, hýbe ním. Rastiem s ním, vyvíjam sa. A za to všetko mu ďakujem!

foto: weheartit

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating