Milovanie

Milovanie patrí k vzrušujúcim situáciám, avšak pár šteklivých slov nikdy nie je na škodu. Ich správny výber v posteli dokáže vzrušiť každého chlapa. Máme pre teba 4 tipy, ktoré by si mala vyskúšať so svojím partnerom a uvidíš, že sa mu to bude páčiť. 

Milovanie je vášnivejšie so šteklivými slovami

Pri s*xe sa môžeš kedykoľvek odviazať a partnerovi môžeš povedať čokoľvek, čo máš na srdci. Neboj sa pri milovaní vzdychať či šepkať do ucha rôzne slová, ktoré uznáš za vhodné. Chlapa vždy poteší aj to, keď mu naznačíš, aby počas milovania neprestával.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Pochváľ mu telo

Daj svojmu partnerovi najavo, že sa ti páči a že miluješ jeho telo. Ak mu to povieš pri milovaní, zaručene sa poteší a vzbudí to v ňom ešte väčšiu vášeň. V prípade, že nedokážeš povedať žiadne slová, aspoň sa ho dotýkaj.

Chceš frajera uspokojiť ale nevieš ako? Jednoducho sa opýtaj na jeho preferencie. V našom článku TU sa dočítaš o tom, prečo je dôležité hovoriť o túžbach v posteli.

Daj mu najavo, že máš chuť na milovanie

Svojmu partnerovi môžeš dať najavo svoje potreby aj tak, že mu to slovne povieš, ako napríklad „mám na teba chuť,“ alebo aj „chcem ťa“. Muži nemajú radi, keď sú ženy len ticho a nič nehovoria, pretože to môže pôsobiť tak, že ťa milovanie nebaví a neužívaš si ho.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Menej je niekedy viac

Pri s*xe nejde o to, aby si používala všetky nechutné slová, ktoré ti napadnú. Použi aj zopár šteklivých fráz, no hlavne takých, ktoré stoja za to.

Pamätaj, že chlapa poteší aj to, keď mierne vzdycháš, pretože to v ňom spôsobuje poriadnu dávku vzrušenia. Intímny život je plný experimentovania a objavovania nových poznatkov, preto sa nemusíš hanbiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating