Vzrušená žena

Sexuálny život je dôležitou súčasťou intímneho vzťahu medzi dvoma partnermi. Postupom času sa ale môže stať rutinou a vytratí sa iskra, ktorá vás spojila na začiatku. V takýchto prípadoch môžu erotické pomôcky pomôcť vytvoriť nové a vzrušujúce skúsenosti pre vás oboch.

Dnes sa pozrieme na 3 typy erotických pomôcok, ktoré by mohli oživiť vaše milovanie a prispieť k väčšiemu uspokojeniu vo vzťahu. Určite by ste ich preto mali vyskúšať spoločne. Hanbu dajte bokom a užite si niečo nové.

Vibrátor

Vibrátor je jednou z najpopulárnejších pomôcok pre ženy aj mužov. Tieto malé „zázraky“ majú vibračnú funkciu, ktorá môže poskytnúť príjemné vzrušenie a stimuláciu. Na trhu existujú desiatky rôznych druhov, ktoré ponúkajú aj rôzne typy vibrácií.

Vibrátor môžete použiť rôznymi spôsobmi – ty ho môžeš použiť na vonkajšiu stimuláciu, keď bude partner v tebe, alebo môže byť súčasťou predohry, kedy ho tvoja polovička môže použiť na dráždenie tvojich erotogénnych zón.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sexuálna výchova (@sexualnavychova)

Túto pomôcku môžeš používať sama pri masturbácii, no spolu s partnerom ti to prinesie pár výhod. Použitie vibrátora ako súčasť predohry môže zvýšiť vaše vzrušenie a intimitu a taktiež ti môže poskytnúť silnejšie a intenzívnejšie orgazmy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating