Ako zistím, že mu chýbam?

Aj keď si môžeš byť láskou svojho partnera na 100 % istá, vždy je dobré si to pripomenúť slovami či skutkami. Je krásne vedieť, ako vám na sebe záleží. A to aj bez ohľadu na to, či ste spolu mesiac alebo 10 rokov. Lenže, nie každý to vie dať najavo tak, ako by ten druhý možno čakal. Niekedy určite premýšľaš nad tým, či mu chýbaš rovnako, ako on tebe, keď práve nie ste spolu. Ako zistím, či mu chýbam?

Láska je krásna, no o to krajšie je, keď vieš, že aj tvoja polovička ťa miluje rovnako. Občas sme však všetky na pochybách a nie sme si úplne isté, či nás náš partner naozaj a úprimne miluje.

Možno ti nevolá každú chvíľu alebo ti nepíše správy, že na teba myslí, no je tu zopár vecí, ktoré to povedia za neho!

Ako zistím, že mu chýbam?

Pošle ti to, čo vystihuje jeho pocity

Možno to nevie napísať priamo, ale čítať sa dá aj medzi riadkami a dnes je vďaka online svetu oveľa viac spôsobov, ktorými si môžeš byť istá, že na teba práve myslí. Keď ťa označí pod fotkou, ktorá vás vystihuje, keď ti pošle obrázok, ktorý sa podobá obsahom na váš vzťah či link na pesničku, ktorej slová ti vyznajú lásku za neho.

Sú to maličkosti, no aj napriek tomu vieš, že keď to videl či počul, myslel pri tom iba na teba a musel ti dať o tom vedieť.

Má tvoju fotografiu

Na nočnom stolíku, v peňaženke či na pozadí v telefóne, na tom nezáleží. Možno sa ti to zdá trochu „staromódne“, no fotografie sú tou najkrajšou spomienkou a pripomienkou toho, že v našom srdci má niekto čestné miesto. A aj keď je možno ďaleko, na pár hodín či dní, chceme ho mať pred očami.

Príde ťa vyzdvihnúť z práce

Odprevádza ťa do školy, príde po teba do práce, odvezie ťa do mesta, jednoducho, chce byť s tebou každý moment, ktorý môže. Nechce strácať čas tým, že ťa bude doma čakať, keď vie, že ti príchod potrvá. Radšej sa uistí, že sa domov, či niekam inam, dostaneš v poriadku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating