Pexels/Cottonbro, Sam Lion

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Mať rande je veľká stresová situácia. Najmä ak ideš na prvé rande a s konkrétnym mužom sa ešte nepoznáš. Určite si to vieš predstaviť…stráviš hodinu v kúpeľni, ďalšiu polhodinu si vyberáš oblečenie, potom si nachystáš otázky, ktoré sa ho môžeš opýtať v trápnom tichu a myslíš si, že si dokonale pripravená.

Avšak, prvý (a skvelý) dojem ti môže pokaziť tvoje trávenie. Tieto potraviny pred rande nikdy nejedz, inak budeš mať nafúknuté brucho.

Priprav sa na leto s produktami MyProtein.sk →

Strukoviny

O strukovinách to určite vieš, no opakovanie je matkou múdrosti. Samozrejme, sú veľmi zdravé a obsahujú veľa bielkovín, no ak sa chystáš na rande, vyhni sa im. Nič ti nebráni v tom, aby si si ich dala potom.

Brokolica

Tiež by si nemala jesť brokolicu. Patrí do skupiny jedál, v ktorej sa nachádza aj kapusta a o nej je známe, že nafukuje brucho. Môže ti pomôcť pri chudnutí, pretože ťa zasýti na dlhší čas, no pred rande je to jednoznačné nie.

Jablká a hrušky

Toto naše slovenské ovocie obsahuje veľa prírodného cukru – fruktózy, čo môže mať za následok nafukovanie brucha. Jablká a hrušky sú vynikajúce, no ako vo všetkom, aj tu platí staré a známe – jedz ich, no nie veľa. Ak to preženieš, budeš prekvapená.

Čerstvé a kysnuté pečivo

Ak miluješ vôňu čerstvého pečiva, budeš ťažko odolávať, no naozaj by si mala čerstvé pečivo pred rande vynechať. Nie je dobré pre trávenie, skôr ho zaťažuje. To ti určite hovorila aj tvoja mama, keď si bola mladšia.

Fastfood

Hoci ti to môže prísť ako nezmysel, naozaj to tak je. Fastfood a všetky nezdravé veci obsahujú veľa tuku, preto sa tieto jedlá zaradili do kategórie, ktoré by si pred rande nemala jesť.

Bublinkové nápoje

Už len názov „bublinkové“ ti mohol napovedať o tom, že po vypití týchto nápojov nebudeš mať ploché brucho. Práve bublinky v týchto vodách obsahujú zložky, ktoré stoja za tým, že sa tvoje brucho zväčší.

Priprav sa na leto s produktami MyProtein.sk →

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness