Pár na ulici, je medzi nimi šanca na vzťah

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pamätáš si na ten pocit, keď si sa ako tínedžerka zamilovala, na svojho vyvoleného každý večer myslela, no nemala si ani poňatia o tom, či k tebe cíti niečo aj on? Takéto situácie sa nám stávajú aj v dospelosti. Občas je naozaj ťažké zistiť, či je aspoň malá šanca na to, že niekto, kto sa nám páči, by nám lásku vrátil. Najmä, ak nie si dosť odvážna na to, aby si sa ho to opýtala na rovinu.

Nebudeme si klamať, chlapov je niekedy ťažké prečítať. Dávajú nám nejasné signály – v jednej chvíli s nami flirtujú, v druhej si nás ani nevšímajú. Tieto 3 znaky by ti však mali naznačiť, že v jeho srdci už špeciálne miesto máš.

Fyzický aj online kontakt

Nie je to len o tom, že váš kontakt je buď iba online (samozrejme, ak nežije v inej krajine) alebo iba v realite. Ak je medzi vami také prvotné „dusno“ v tom dobrom slova zmysle, a ak sa ti niekto páči, i keď si to človek ešte ani sám pred sebou neprizná, chce byť s tým druhým v neustálom spojení.

Keď práve nie ste spolu, tak si píšete, aj keby to nemalo byť nič intímne. Ide o to, že ak by si sa mu minimálne nepáčila, tak by s tebou kontakt vôbec neudržiaval. A ver tomu, že muži vedia ženy pekne ignorovať.

Letmé dotyky

Alebo iné náznaky, ktoré odhalia jeho reč tela. Keď ste spolu, či už osamote alebo v spoločnosti iných ľudí, stane sa, že sa ťa „nenápadne“ alebo podvedome dotkne. Chytí ťa za rameno, buchne po stehne, pohladí po vlasoch, keď si z teba robí žarty. Odhaliť jeho pocity môžeš aj vtedy, keď na priamy dotyk nemá odvahu.

Keď sa na teba usmieva, pozerá ti do očí, jeho chodidlá sú k tebe nasmerované alebo vyzerá byť nervózny, keď s tebou hovorí, bude v tom šanca na to, že sa mu tiež páčiš.

Slová so skrytým významom

Slová niekedy napovedia viac, než naozaj počujeme. To, že si mu sympatická, prezradí, ak sa s tebou rozpráva pokojným hlasom, keď s tebou vo veľa veciach súhlasí, zdôrazňuje to, čo máte spoločné.

Keď ti dá nenápadný kompliment, uťahuje si z teba či keď sa ťa pýta aj na osobné veci, ktoré by len kamaráta nezaujímali. Hlavne, ak zistíš, že si o tebe zapamätal nejaký dôležitý detail, vieš, že mu na tebe záleží.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating