slovenské celebrity
Instagram/separ__dms, Instagram/llnzz, Instagram/jasmina_alagic

Ten deň sa navždy zapíše do našich pamätí. A to v tom negatívnom zmysle. Všetko kvôli nezodpovednému opitému vodičovi, ktorý vrazil do bratislavskej zastávky MHD s názvom Zochova. Okrem bežných občanov so zranenými a rodinami zosnulých súcitia aj celebrity.

Súcití celý šoubiznis

Na Instagrame sa k tragickej nehode vyjadrila takmer každá známa osobnosť, ako napríklad moderátorka Veronika Ostrihoňová, Drahomír Piok, exfarmárky Lucia Mokráňová, Jana Hrmová a Lula Almaksus (Gachulincová), tehotná Dominika Cibulková, Jasmina Alagič, raperi Rytmus a Separ, Nela Pocisková, poslankyňa Romana Tabák, speváčky Mária Čírová a Ronie a dokonca aj Bianka Rumanová, ktorá aktuálne dovolenkuje v Amerike.

V takýchto tragických chvíľach sa ukazuje, aké je Slovensko súdržné. V nedeľu na zastávke vyhaslo 5 nevinných študentských životov, ktorých rodiny zažívajú tie najmučivejšie chvíle. A súcitia s nimi aj známe osobnosti, ktoré dokonca na transparentný účet posielajú podporu v podobe peňazí pre postihnuté rodiny. Vidieť to môžeš v našej FOTOGALÉRII pod článkom.

Celebrity v slzách

Niektorí z nich prechádzali okolo a nezmohli sa ani na slovo. Iných sa to priamo dotklo. Iba včera sme ti písali o misske Viktórii Podmanickej, ktorej na zastávke zomrel blízky človek a jej brata iba o vlások preskočila smrtka.

Viktória Podmanická
zdroj: Instagram/viktoria.podm

Veronika Ostrihoňová sa takisto vyjadrila. „Celý deň myslím na všetky obete včerajšej nehody. Každý už mudruje o všetkom aj na Instagramoch, aj inde. Ja múdra nemám, len, buďme ľudia,“ snažila sa dohovoriť fanúšikom vo svojich stories.

„Od rána obrovský smútok. Chcela by som vyjadriť úprimnú sústrasť v týchto neopísateľných chvíľach všetkým zasiahnutým rodinám touto tragédiou,“ napísala pod príspevkom na svojom Instagrame Dominika Cibulková.

„Pred pár minútami mi pristála do inboxu správa. Rozplakala ma. Niekoľkokrát. Raz vám ju možno ukážem, ak bude súhlasiť. Nenávidím nezodpovedných ľudí, po včerajšku naozaj prvýkrát v živote dokážem otvorene hovoriť o nenávisti. Ani by som si nepomyslela, že ju viem cítiť,“ podelila sa so svojimi pocitmi Jasmina Alagič.

Rytmus s rodinou
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

„Otras… Nech s tým už preboha niečo urobia, lebo fakt neni ok za hocikolko gramov ísť sedieť na viac, ako za vzatý a zničený život, v tomto prípade niekoľko životov,“ rozcítila sa zase Bianka Rumanová v Amerike.

Rozpísali sa aj exfarmárky

Romana Tabák a Rytmus posielajú peniaze na transparentný účet, na ktorý sa zbierajú peniaze pre rodiny, ktoré postihla táto obrovská tragédia. Na instagramových profiloch sa však rozpísali aj celebrity z minulých sérií reality šou Farma, ako napríklad Lucia Morkáňová, Lucia Almaksus či Janka Hrmová.

jana hrmova farma
zdroj: Instagram/janahrmi

„Toto je vážne hrozné… Verím tomu, že sa to dotklo veľmi veľa ľudí. O to viac nás, ktorí bežne chodíme okolo tohoto miesta… Inak… mne sa zdá, že v tom bolo aj niečo iné, ako len alkohol… Aj podľa reakcie vodiča po udalosti. Samozrejme, ani ten za volant v žiadnom prípade nepatrí,“ napísala do svojich stories Jana Hrmová.

Sústrasť rodinám však vyjadrili aj speváčky. Mária Čírová zložila pieseň, ktorú venovala obetiam tragickej nehody z nedele. Aj Ronie si na sociálnej sieti vyliala svoju dušu.

„Až ma zamrazilo dnes ráno, keď som otvorila sociálne siete a všade na mňa toto vyskočilo. Sama som na tejto zastávke roky čakala na autobus. Stále vravím, alkohol a drogy za volantom by sa mali u nás viac riešiť. Úprimnú sústrasť rodinám, ktoré stratili blízkych. Dúfajme, že sa dostane spravodlivosti a prípad sa bude dostatočne riešiť,“ napísala Ronie.

Spomínané slová v stories a ešte aj viac uvidíš v našej FOTOGALÉRII:

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News