Miss Slovensko 2020

Dnes sme sa prebudili do smutného rána. Celé Slovensko je neustále v šoku z hroznej tragédie, ktorá sa stala včera večer na autobusovej zastávke v Bratislave. Nehoda sa ale dotkla aj známej slovenskej missky, ktorá iba pred dvoma rokmi získala korunku. A pre Plusku prezradila, že na mieste tejto hroznej udalosti bol aj jej mladší brat Martin s jeho najlepším kamarátom. Prežil iba jeden z nich. Svoj smútok prejavila aj jej mama Zuzana na Facebooku

Mladá Viktória bola v roku 2020 jednou z finalistiek Miss Slovensko. Prvé miesto vtedy vyhrala Leona Novoberdaliu a ona bola druhou vicemiss. Pamätať si ju môžeš najmä vďaka tomu, že v čase konania galavečera mala iba 18 rokov a podobala sa na Meghan Markle. Iba o niekoľko týždňov má ísť reprezentovať Slovensko na 60. ročník Miss International do Japonska. Na fotke ju môžeš vidieť vľavo.

Miss Slovensko 2020
zdroj: Instagram/viktoria.podm

Tragická nehoda zasiahla aj známu missku

Spolu s blízkymi prežila noc plnú smútku. Jej brat totiž stál na MHD zástavke v čase, keď do nej v obrovskej rýchlosti napálil opitý vodič. Bol iba niekoľko centimetrov od miesta nárazu. Na zastávke čakal spolu s najlepším kamarátom, ktorý to ale neprežil.

A pre Plusku sa krásna Viktória zverila so svojimi pocitmi. „Na zastávke Zochova bol aj môj brat. Bol tam aj so svojím kamarátom, ktorého najprv nevedel nájsť. Potom ho našiel niekoľko metrov ďalej od zastávky. Zavolal sanitku. On bol ten, ktorý privolal pomoc. Bola to veľká hrôza, na mieste videl tých ľudí, že koniec… Môjmu bratovi, sa našťastie nič nestalo. Ale, bohužiaľ, jeho kamarát také šťastie nemal. Je jednou z obetí. O dva týždne by oslávil 20 rokov,“ zdieľala smutná misska.

Viktória Podmanická
zdroj: Instagram/viktoria.podm

Prežíva to celá rodina

Tragédiu prežívala aj jej matka Zuzana, ktorá je poprednou lekárkou. „Smrť nevinných študentov na Zochovej v BA. Prečo????!!!! Náš Maťko to prežil, uskočil, ale…“ napísala tesne po nehode na svoj facebookový profil.

„R.I.P. Keby sa to dalo predvídať, poslala by som ich iným vlakom… Aby nemuseli čakať na ten následný spoj na Zochovej,“ komentovala Zuzana príspevok na facebookovej stránke Hasičského a záchranného zboru. „Čo by som dala za to, vrátiť čas!! Vyprevádzala som ich spolu a vrátil sa len jeden. Najlepší kamaráti,“ dodala mamina krásnej modelky.

Úprimnú sústrasť a kopec síl pozostalým a rodine zosnulých posielame aj my. 

Zdroj: Pluska, Facebook/Hasičský a záchranný zbor, Facebook/Zuzana Podmanická

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News