instagram.com/katyperry instagram.com/j.k.rowling__ instagram.com/oprah

Koľkokrát si si povedala, že by si chcela žiť ako celebrita. Určite to nebolo raz alebo dvakrát! Zamyslela si sa však niekedy nad tým, že možno aj ony to mali ťažké dostať sa tam, kde sú teraz?

„Celebrity majú život, ktorý by chcel každý! Skoro nič nemusia robiť, len byť!“ Toto behá myšlienkami ľudí od nepamäti. Predsudky voči hviezdam, ktoré to možno nemali až také jednoduché ako sa na prvá pohľad zdá. Ani by si neverila, koľko úspešných žien aj mužov bolo odmietnutých. Avšak nevzdali to a všetku svoju snahu vynaložili na to aby dokázali preraziť aj napriek tomu demotivačnému slovíčku NIE!

Katy Perry

Smola sa s ňou ťahala od 2001 roku, kedy nahrala svoj prvý gospelový album, ktorý nevynášal toľko, ako si mnohí predstavovali. Ďalšie nešťastie prišlo vtedy, keď bola na poslednú chvíľu odmietnutá kapelou The Matrix (2004) a Island Def Jam (2003). Myslíš si, že po toľkých odmietnutiach to vzdala? Ani náhodou. Pretože tvrdo pracovala a v roku 2006 nahrala svoju snáď najznámejšeiu pesničku I kissed a girl.

Oprah Winfrey

Neľahký osud ju sprevádzal už odmala, keď ako 9 ročná bola znásilňovaná bratrancom, ujom a rodinným známym. Vyhrotilo sa to až do tehotenstva v 14 rokoch života, no krátko po narodení jej syn zomrel. Preto sa rozhodla rozprávať. Na strednej škole sa zamestnala v televízii, z ktorej ju po krátkej dobe vyhodili pre jej kyprejšie tvary. Neskôr však prerazila v maličkej televízii, ktorá zo spodných priečok vyletela na tie najvyššie len vďaka Oprah.

J.K Rowling

Kto nečítal alebo nevidel Harryho Pottera akoby ani nežil! No nebyť malého vydavateľstva, ktoré dalo minimálnu dotáciu na produkciu tohto diela o Harrym, Ronovi či Hermione by si ani len nepočula. V roku 1997 sa autorka tohto knižného bestselleru snažila dostať na trh prvou časťou, zatiaľ čo ďalšie 3 mala skryté v rukáve. Avšak odmietnutia padali ako jedna radosť. Našťastie pre jej vytrvalosť a neodbytnosť to dotiahla až k mnohým knižným oceneniam.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife