unsplash.com

Myslela som si, že čakať na niekoho, koho milujete, je správne. Je to ako v nejakom epickom príbehu, že kto trpezlivo čaká, bude nakoniec odmenený a láska ich života sa im vráti späť. Najčastejšie milostné príbehy začínajú, keď sa dvaja ľudia začnú mať radi, chcú byť spolu a dajú sa do vzťahu. Nie vždy sa vzťah ľahko buduje. Mali by v ňom existovať najmä kompromisy. Ale ak čakáš na neho niekoľko mesiacov a on sa stále nevie rozhodnúť, nemala by si mu vôbec dávať šancu.

Priznaj si, že sama nevieš na koho čakáš. Čakáš na niekoho, kto sa môže zmeniť? Čakáš na niekoho, kto rozpozná, že si trpezlivá a oddaná? Čakáš na znamenia? Avšak ak čakáš na niekoho, kto naozaj stojí za to, môže sa stať, že nikdy nepríde.girl-waiting-for-trainfoto: www.mrwallpaper.com

Čakanie na niekoho neznamená, že s tebou môže zaobchádzať nezdvorilo alebo že je normálne, keď s tebou nechce tráviť čas.

Čakanie na niekoho znamená, že si nedokážeš seba vážiť natoľko, aby si si uvedomila, že ak sa o teba zaujíma, nemá prečo čakať. Sama nedokážeš vidieť pravdu, ktorá ťa aj tak časom úplne oslepí.

Čakať na niekoho nie je znakom trpezlivosti a oddanosti, je to znakom ignorovania a popierania toho, čo je v skutočnosti pravdou. Budeš iba ďalej pokračovať v tom, o čo sa on vôbec nezaujíma a všetok svoj čas investuješ do ničoho.

boss-fight-stock-photos-free-high-resolution-images-photography-women-woman-watching-waitingfoto: pexels.com

Pretože, ak už stratíš osobu z hocijakého dôvodu, musíš si uvedomiť, že si v tom sama a čakáš mesiace alebo roky na niekoho, kto ti nebol ani súdený. Niekedy je trpezlivosť iba strata času. 

Čakať na niekoho je také, ako by si si sypala soľ do vlastnej rany a tvárila si sa, že ťa to vôbec nebolí. Znamená to, že si sa rozhodla byť ženou, ktorá sa po preskúmaní všetkých možností chce usadiť. Jednoducho si sa zmierila s čakaním.

Čakať na niekoho znamená, že sa odmietaš stretávať s ľuďmi, ktorí by ti vedeli ihneď poskytnúť to, na čo čakáš. Znamená to, že chceš celému svetu povedať, že si nezaslúžiš ich rešpekt a lásku a že si ochotná ustúpiť osobe, ktorá sa ani nepokúša dať ti niečo viac.

Netreba čakať na niekoho, kto to neberie vážne, pretože iba ty vieš, čo si zaslúžiš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating