Sú situácie, za ktoré sa nemusíš ospravedlňovať. No a potom sú tu udalosti, pri ktorých by si mala svoje ego odhodiť a ako prvá povedať „prepáč mi to, veľmi ma to mrzí“. Vo vyrovnanom vzťahu by mali byť ospravedlnenia 50 na 50. No niekedy sú činy lepšie ako slová.

Takto originálne sa môžeš ospravedlniť svojmu priateľovi.

Darčekom nič nepokazíš

Ak očakávaš, že tu nájdeš tuctové darčeky, sklameme ťa. Dá sa to aj inak, než len kúpenou čokoládou alebo pivom. Prekvapiť ho môžeš napríklad pizzou, na ktorú dáš personalizované slovo alebo frázu – nezabudni však odobrať suroviny, ktoré nemá rád. Taktiež sa hodia „poukážky“ na rôzne služby vykonané tebou. Fantázii sa medze nekladnú, môžeš mu dať lístok na masáž pre dospelých, na jednu pánsku jazdu, na uvarenie večere alebo na výlet do Tatier.

Zavolať ho môžeš na adrenalínovú atrakciu, na ktorej ho podporíš a pôjdeš s ním ako oporný bod. Nie každý miluje adrenalín, no raz za čas neuškodí nikomu.

Slanou kyticou/ tortou si to vylepšíš

Už je dávno známe, že väčšina mužov má radšej slané snacky, než sladkosti a čokoládu. Tú radi prenechajú nám, ženám, keď máme svoje dni. Pokiaľ sa chceš originálne ospravedlniť priateľovi, buď mu objednaj alebo vyrob slanú kyticu. Použiť môžeš to, čo nájdeš v obchode – suché salámy, šunky, syry, olivy, papriky, taktiež nemôžeš zabudnúť na korbáčiky či parenice.

Ak sa ti s tým nechce babrať, môžeš mu objednať syrovú tortu, ktorú bude mať len pre seba (a pri hokeji ju zje za pár minút).

Koláčikmi šťastia ho prekvapíš

Skvelý spôsob, ako sa môžeš priateľovi ospravedlniť, a zároveň ho tešiť každý deň. Upeč mu koláčiky šťastia podľa tohto videa a do každého daj iný odkaz. Začni tým, že ťa to všetko mrzí, si z toho smutná a túžiš po tom, aby sa na teba nehneval. Každý ďalší koláčik potom môžeš naplniť lístočkami s prekvapeniami, alebo indíciami k tomu, aby si našiel tajný poklad.

Taktiež môžeš vyskúšať možnosť, že mu napíšeš ľúbostný list, ktorý rozstriháš do jednotlivých koláčikov a postupne si tak bude skladať vyznanie lásky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.