Mario Cimarro, Broňa Gregušová a Briana

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Bude Mario Cimarro čoskoro dvojnásobný otec? Jeho snúbenica Broňa Gregušová na Instagram pridala záber s dcérkou, no jedna z fanúšičiek si na nej všimla malý detail. V komentári sa jej bez okolkov spýtala, či náhodou nie je opäť tehotná. Ako Mariova partnerka reagovala?

Slovenská modelka Bronislava Gregušová doslova žije život ako z telenovely. Zbalil ju totiž kubánsky herec a lámač ženských sŕdc, ktorý sa do nášho povedomia dostal ako Juan zo Skrytej vášne.

Ich zoznámenie, ktoré už niekoľkokrát podrobne opísali, bolo naozaj romantické. A aj napriek vekovej bariére si Broňa a Mario fantasticky rozumejú. Láska a vášeň z nich doslova srší, prečo idú vzorom mnohým párom po celom svete.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus)

Bude Mario Cimarro dvojnásobný otec?

Koncom augusta pred dvoma rokmi sa Mario a Broňa stali rodičmi krásnej dcérky, ktorej tváričku ukázali až po niekoľkých mesiacoch. Dali jej meno Briana a pokrstili ju počas svojho niekoľkomesačného pobytu na Slovensku, kedy Mario Cimarro súťažil v Let’s Dance.

Dokonca krásna modelka priznala, že sa chystá aj svadba, no čas a miesto si nechala pre seba. Prezradila len to, že obrad chystajú buď na Slovensku, alebo v romantických Benátkach.

Mario Cimarro svoju partnerku požiadal o ruku ešte pred narodením ich dcérky, ktorá už dnes má vyše roka a pol. Budú svadbu ešte odkladať?

Broňa totiž počas Veľkej noci na Instagram pridala fotku s Brianou. Fanúšikom popriala pekné sviatky, no jedna z nich si na slovenskej modelke všimla malý detail.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus)

„Nečakáš náhodou znova bábätko?“ opýtala sa bez okolkov. Nezabudla však dodať aj malý postreh, že Briana sa podobá na otecka. S tým súhlasili aj ďalšie fanúšičky.

Slovenská modelka však na túto správu zatiaľ nijako nereagovala. To, či teda pozorná fanúšička mala pravdu alebo sa jej len čosi „zamarilo“, sa asi dozvieme len časom.

Zdroj: Instagram/bronigregus

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News