Bronislava Gregušová a Mario Cimarro

Mario Cimarro aktuálne trávi čas na Slovensku, v rodisku jeho snúbenice, modelky Broni Gregušovej. Dôvodom je najmä jeho účasť v tanečnej televíznej súťaži Let’s Dance. Neodmietol však ani pozvanie do vysielania Dobrého rádia, kde detailne opísal jeho stretnutie so svojou životnou láskou.

Bola to láska na prvý pohľad

Hviezde telenoviel pred pár rokmi učarovala krásna slovenská modelka Bronislava Gregušová. A hoci ona už o ich zoznámení čosi prezradila, Juan zo Skrytej vášne ho opísal do detailov.

„Úprimne, mal som naozaj plné zuby šoubiznisu a mal som dosť aj samého seba. Tak som začal hľadať svoju spriaznenú dušu inde, ako v mojom bežnom okolí, čo je teda šoubiznis a ja som extrémne, extrémne bojazlivý,“ začal Mario Cimarro.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mario Cimarro (@mariocimarro)

„Po mnohých rokoch pokusov a omylov som videl túto krásnu, prenádhernú bytosť na pláži. Bol som vtedy na dovolenke v Miami, aj ona bola na dovolenke a pamätám si, že bola na pláži, na bicykli a robila si selfíčka. Vtedy som si hovoril: ,Ó Bože, pozri na ňu. Poď sa jej prihovoriť.‘ A potom, že: ,Nie, nejdem, nebude mať záujem.‘ Taká tá tradičná úvaha, že ma pošle do kelu,“ opísal v rádiu.

„Potom som sám seba presvedčil, prišiel som k nej a povedal: ,Ahoj, som fotograf, naozaj dobrý fotograf. Ak mi dovolíš ťa odfotiť, nebudeš to ľutovať.‘ No a pozrela sa na mňa tými úžasnými modrými očami a ja som bol hotový, normálne som padal z nôh,“ priznal 51-ročný herec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mario Cimarro (@mariocimarro)

Neuveriteľné prekvapenie

Potom, čo Mario Broni spravil stovky fotiek, keďže obľubuje samospúšť, si vymenili telefónne čísla a začali si písať, až kým ju jedného dňa neprekvapil. „Bolo to o mesiac neskôr. Prekvapil som ju tým, že som za ňou pricestoval sem,“ uzavrel túto tému Mario Cimarro.

Toto zoznámenie neskôr vyústilo aj do zásnub. Broňa už dokonca známemu hercovi porodila aj dcérku Brianu a v súčasnosti sa chystá svadba. Ešte však nevedia, či bude na Slovensku alebo v ich vysnívanom meste v Taliansku – v Benátkach.

Zdroj: Dobré rádio

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News