Skrytá vášeň
Instagram/camilaespinoza135_/mariocimarro_fanpage

Telenovela s názvom Skrytá vášeň si počas svojho vysielania na našich obrazovkách získala nespočetne veľa ženských fanúšičiek. Teraz TV Markíza oznámila nový termín začiatku tohto hitu. Vieme, kedy sa vráti na obrazovky a tešiť sa môžeš aj na nové časti.

Skrytá vášeň sa na obrazovky vráti už tento mesiac!

Telenovela, ktorú sme milovali

Skrytá vášeň je kolumbijská telenovela o troch bratoch a troch sestrách, ktorá sa na Slovensku začal vysielať v roku 2003. Seriál, v ktorom nenávisť vystrieda láska, je jedným z najpopulárnejších. Bratia Reyesovci boli proste neodolateľní a zaujali nejedno ženské oko.

Skrytá vášeň
zdroj: Instagram/mariocimarro

Jeden z bratov má k Slovensku blízko

Jeden z bratov má k Slovensku naozaj blízko. Ide práve o Juana, ktorého stvárnil Mario Cimarro. Jeden z hlavných hrdinov tohto seriálu žije spolu so Slovenkou Bronislavou Gregušovou a od augusta minulého roka majú spolu dcérku.

Juan so snúbenicou
zdroj: Instagram/bronigregus

Možno si mala to šťastie ho stretnúť aj naživo, keď sa v našej krajine objavil na DOD TV Markízy. A ako sme už písali, teraz sa na Slovensku objaví opäť a nepôjde len o krátkodobý výlet, stane sa tanečníkom obľúbenej šou Let’s Dance.

„Prijal som výzvu od mojej rodiny. Mojej snúbenice Broni, mojej dcéry Briany, aby som bol pri nich bližšie,“ vyjadril sa herec k účinkovaniu v šou.

Mario Cimarro
zdroj: Instagram/mariocimarro

Skrytá vášeň sa vráti na slovenské obrazovky

Kolumbijská telenovela sa na slovenské obrazovky vráti už naozaj čoskoro. Ako informuje TV Markíza, na jednu z najpopulárnejších telenoviel sa môžeme tešiť už od pondelka 30.1.2023.

Príbeh lásky a nenávisti budeme môcť sledovať od pondelka do piatku vždy v rovnaký čas o 20:30. Každý deň bude TV Doma vysielať až dve časti a tešiť sa môžeme aj na tie úplne nové.

Herci skrytá vášeň
zdroj: Instagram/telemundo

Tak čo, budeš Skrytú vášeň sledovať aj ty? Tešíš sa nové diely?

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News