pexels.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pravá láska v dnešnej dobe sa hľadá ťažko. Chceli by sme nájsť ten druh lásky, ktorý nám pomôže byť lepším človekom. Chceli by sme nájsť lásku, vďaka ktorej sa budeme cítiť ako hviezda, ktorá žiari na oblohe.

Chceli by sme partnera, ktorý sa rozhodne pre nás. Ktorý sa rozhodne len pre jednu osobu. Partnera, pre ktorého budeme stred vesmíru.

Chceli by sme partnera, ktorý sa bude o nás zaujímať. Ktorého bude zaujímať, čo robíme a ako sa pri tom cítime. Ktorého budeme zaujímať bez toho, aby sme sa museli veľmi snažiť. Ktorého budeme zaujímať len preto, pretože sme sami sebou.

zdroj: hips.hearstapps.com

Chceli by sme partnera, ktorý nám vždy zavolá, aby zistil, kde sa práve nachádzame. Chceli by sme partnera, ktorý by sa o nás staral. Ktorý by nám pomohol v ťažkých chvíľach a my by sme sa pri ňom cítili chránené.

Chceli by sme partnera, ktorý sa nezľakne. Ktorý sa nezľakne našich pocitov. Pretože každá žena je občas príliš. Príliš veselá, príliš zamilovaná, príliš smutná, príliš zranená, príliš nahnevaná, príliš šťastná. Túžime po mužovi, ktorý sa toho nebude báť a nebude vystrašený.

Chceli by sme partnera, vďaka ktorému sa budeme cítiť, ako nikdy predtým. Vďaka ktorému budeme vedieť, že on je ten pravý. Že to je ten jeden, s ktorým chceme stráviť zvyšok života.

Chceli by sme partnera, ktorý si život bez nás už nevie predstaviť. Ktorý s nami plánuje budúcnosť a vie, že budeme spolu. Chceli by sme niekoho, kto keď je pri nás, nedíva sa na iné ženy.

zdroj: freepik.com

Chceli by sme partnera, vďaka ktorému uveríme, že pravá láska ešte stále existuje. Vďaka ktorému budeme vedieť, že nájsť pravú lásku nie ťažké, pretože sme ju už našli.

Drahá žena, zostaň sama dovtedy, dokým nenájdeš takého muža. Takéto, kto bude všetky tieto vlastnosti spĺňať. Len on ti ukáže, aká vie byť pravá láska krásna a úprimná.

 

Zdroj: thepowerofsilence.co

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating