unsplash.com

Aj keď sa ti možno zdá, že džentlmeni pomaly vymreli, nie je to tak. Veľakrát sa ti ale stane, že narazíš na úplného hlupáka, ktorý za to nebude stáť. Preto by si mala rozpoznať skutočného džentlmena a vďaka týmto desiatim znakom vieš, že si na neho natrafila:

Myslí to s tebou dobre

Si si istá tým, že mu môžeš bezhranične veriť. Nič ti nikdy nezatají, má ušľachtilé zámery a nespráva sa sebecky. Jeho najväčšou túžbou je, aby si sa s ním cítila bezpečne.

Váži si iných

Ako som už spomínala, nie je sebecký a to ti dáva aj patrične najavo. Ľudí, ktorých má rád, dokáže zahrnúť bezhraničnou láskou a nespráva sa, akoby bol stredom vesmíru. K ľuďom nie je nepríjemný, počas každej príležitosti neskrýva úsmev a zaujíma sa o druhých.

Rešpektuje a chápe tvoje očakávania od vzťahu

Vždy sa ti snaží splniť každé jedno tvoje prianie a urobí všetko preto, aby si bola spokojná. Preto sa nemusíš obávať, že tvoje očakávania od dobrého vzťahu nebudú naplnené.

View this post on Instagram

Family weekends 😍 🎾 @lianawhoo

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Pozná sám seba

Veľmi dobre pozná svoje slabé stránky a tak si na plecia nenakladá viac, než by zvládol. Tak dobre, ako pozná svoje slabosti však vie, aké sú jeho silné stránky. Preto o jeho osobnosti nemusíš pochybovať.

Prácu stavia až na druhé miesto

Takýto  muž nie je prototypom kariéristu. Vie, že nemôžeš brať v živote všetko vážne a týmto pravidlom sa riadi aj v práci. Pozitivizmus z neho priam srší a vie, že bude myslieť pozitívne iba vtedy, ak nebude všetko brať nesmierne vážne.

Záleží mu na tom, ako vyzerá

Chce totiž, aby si sa za neho nemusela na verejnosti hanbiť a tak sa o svoj zovňajšok aj patrične stará. Nepreháňa to však zbytočne, pretože vie, že vzhľad nie je vo vzťahu najdôležitejší.

Vieš, že si preňho veľkou prioritou

Nikdy ti nedá pocítiť, že si preňho akousi zábavkou alebo niekým s kým sa chce stretnúť iba vtedy, ak sa nudí. Urobí všetko pre to, aby si cítila, že si sa stala najväčšou prioritou jeho života. Ak s ním chceš tráviť viac času, stačí mu to len povedať a on to už zariadi.

Vie, že sa musí ešte veľa učiť

Život je plný omylov a on si je vedomý toho, že každý deň sa musí rozvíjať a učiť nové veci. Urobí všetko pre to, aby jeho vedomosti rástli a nikdy nechce ostať na jednom mieste.

Je úprimný

Je si vedomý toho, že úprimnosť je základom každého vzťahu. Vie, že mu bezhranične dôveruješ a nikdy neurobí nič, čo by túto tvoju dôveru zlomilo. Zaslúžiš si poznať pravdu za každých okolností a tak sa nemusíš obávať toho, že by ťa niekedy oklamal.

Dôveruje ti a tvoje slová majú vo vašom vzťahu veľkú váhu

Vo všetkom má prehľad a tak je pokojný, pretože si všetko dokáže veľmi dobre zorganizovať. Verí ti natoľko, že nemá problém, ak vo vašom vzťahu máš najdôležitejšie slovo ty.

 

Zdroj: relrules.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating