Sviatok všetkých zamilovaných už klope na dvere a ty nevieš, ako svojho milého potešiť? Hľadať niečo v obchodoch sa teraz nedá a bojíš sa to risknúť s darčekom, ktorým si nie si istá? Drahá, chlapi nie sú tak nároční a nepotrpia si na romantiku. No dokázať mu svoju lásku v tento pekný deň mu môžeš aj maličkosťami, ktoré si rozhodne bude vážiť.

Rande doma môže byť zábava

No a čo, že sa nedá nikam ísť? Na to, aby ste mali pekne strávenú chvíľku nepotrebujete bar ani kino. Určite máte nejakú spoločnú obľúbenú aktivitu, ktorá vás baví aj doma. Či už budete pozerať obľúbený seriál, skladať si puzzle alebo skúsite nejaké hry pre páry (a tým nemáme na mysli iba tie posteľné).

Vymyslieť sa toho dá veľa, no hlavné je, aby ste sa na 100 % venovali iba sebe. Vypnite si mobily, zabudnite na sociálne siete, stlmte svetlá a rozprávajte sa, kým nezaspíte. Zaspomínajte na staré časy, skúste si dávať otázky, aby ste zistili, ako dobre sa poznáte, milujte sa. Jednoducho si venujte úplnú pozornosť.

Určite ho potešíš aj vtedy, ak si s ním zahráš obľúbenú hru či pozrieš maratón obľúbených filmov. Ukáž mu, že v tento deň ho chceš potešiť.

Láska ide cez žalúdok

Čo by to bolo za rande doma, ak by ste si na niečom dobrom nepochutnali? Že láska ide cez žalúdok určite vieš a nie je lepšej voľby, ako si ho takto získať. Mala by si vedieť, čo mu chutí a to mu aj pripraviť. Ktorý chlap by nemiloval ženu, ktorá mu naservíruje obľúbené jedlo?

Ak sa necítiš na hlavný večerný chod, skús aspoň sladký dezert. Na internete nájdeš množstvo (aj nepečených) jednoduchých receptov, ktorými určite zaboduješ. Prekvapíš ho aj vtedy, keď mu pripravíš sladké raňajky či chutný brunch.

Skúste si to spraviť výnimočným aj tým, že sa oblečiete a upravíte, akoby ste naozaj šli do dobrej reštaurácie. Nie len, že sa budete cítiť lepšie, ale v tejto dobe vám dobre padne vymeniť tepláky za niečo chic.

Originálny darček?

Nehľadaj na internete tipy na to, čo kúpiť chlapovi a nepýtaj sa na rady svojich kamošiek. Ty ho poznáš najlepšie a preto aj budeš vedieť, čo by ho naozaj potešilo. Naozaj, nie len na oko. A vôbec to nemusí byť nič kúpené. Už len vysšie spomenutý obľúbený program a jedlo sú pre teba plusovými bodmi.

Ak trváš na darčeku, ktorý sa dá zabaliť, môže to byť niečo osobné, napríklad, náramok, v ktorom budú vygravírované vaše iniciály alebo praktické ako parfém, ktorý mu práve dochádza. Keď vám chýbajú spoločné zážitky, venuj mu poukážku na určitú činnosť (možno aj veci, ktoré mu sama splníš), otvorené letenky, písomný sľub o tom, že ho vezmeš na výlet, … všetko to, čo mu dá nádej, že si čoskoro vytvoríte nové spomienky. Nech sa má na čo tešiť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.