instagram.com/cobythecat

Britský krátkosrstý kocúr Coby denne obohacuje život svojim majiteľom. Jeho unikátny vzhľad tvorí biela jemná srsť a predovšetkým hlboké modré oči. Nejedna žena by mu závidela jeho očné linky. Kvôli svojej originalite mu vytvorili instagramový profil, na ktorom má 1,8 milióna sledovateľov.

Mať doma mačky je zážitok na celý život. Sú neskrotné, zábavné a aby získali pozornosť, sú schopné všetkého. Je to ako vychovávať malé dieťa, nemali by ste ich nechať bez dohľadu. Avšak keď si k vám nájdu cestu, sú to parťáci na celý život.

Rovnaké emócie môžu panovať aj v domácnosti, kde sa nachádza štvorročný Coby. Majiteľom neprináša šťastie iba vďaka svojim výrazným očiam, ale aj tým, že s nimi všetko prežíva.

Zvyknúť si na zdravé stravovanie sa môže byť spočiatku náročné. Najmä, keď existuje pizza, kuracie nuggetky a burgre. Niekedy by sme však mali spraviť niečo prospešné pre naše telo a Coby tiež nie je výnimkou. No jeho nadšenie hovorí za všetko.

Aj nejaký ten pohyb nie je na škodu. Čo tak joga? Tá je v spoločnosti už dlhšie populárna a mačkám to tiež nerobí žiaden problém.

Napriek zdravému životnému štýlu dokážu byť skoré rána ťažkou výzvou. Vtedy nám môže pomôcť káva a čím väčší hrnček, tým lepšie. Mačky zvyknú preleňošiť väčšinu dňa a to je ešte ten dobrý prípad. Nie sú najmilšie, ak trpia deficitom spánku.

Často prekypujeme pracovným nadšením. Preto sa sem-tam stane, že sa zameriavame na všetko len nie na svoje povinnosti. Aj tieto emócie zdieľa Coby so svojimi majiteľmi. Jeho pohľad hovorí za všetko.

View this post on Instagram

Yiu trry typign wit claaws!

A post shared by Coby The Cat (@cobythecat) on

Toto je presne ten moment, kedy prídeš s malou dušičkou za svojím nadriadeným a vypýtaš sa skôr z práce alebo na obedovú prestávku. Aj mačky to dokážu a možno ešte lepšie. Veď kto by odolal tomu anjelskému výrazu?

A na záver, aby sme ho stále iba nevychvaľovali, Coby predviedol klasický mačací pohŕdavý pohľad. Je to presne ten výraz, vďaka ktorému dáva najavo svoju nechápavosť alebo otrávenosť z toľkého tulenia. Napriek tomu je na zjedenie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife