Keď sa povie domáci miláčik, zrejme ti ako prvé napadne pes alebo mačka. Ok, berieme aj korytnačku. Niektorí ľudia však preferujú naozaj nezvyčajné domáce zvieratká. A takí sa nájdu aj medzi svetovými celebritami, o ktorých to určite netušíš. Vieš, ktorá známa herečka chodí na prechádzky so sliepkami?

Jennifer Garner

Je to tak. Táto sympatická herečka je veľkou milovníčkou zvierat a prírody celkovo. Doma má okrem rozkošného labradora aj zopár sliepok. Každá z nich má svoje meno a Jennifer s nimi chodieva aj na prechádzky do mesta. Vtedy si svoje kamošky vedie na vôdzke.

Charlie Sheen

Legendárny sitkomový herec má pre zvieratká taktiež slabosť. Okrem psa mu doma robila spoločnosť aj jašterica. Teda, hneď niekoľko, no žiaľ, zdochli. Hovorí sa, že Charlie sa o ne až tak príkladne nestaral.

Nicole Kidman

Herečka Nicole Kidman miluje okrem mačiek aj naozaj zvláštne, no rozkošné zvieratá – lamy alpaky. Vlastní pozemok s domom v Austrálii, kde ich zopár chová. Tie sa na jej rozľahlom pozemku majú naozaj dobre a podľa jej slov ich má ona sama najradšej.

Melanie Griffith

Vieš si predstaviť, že by si vyrastala s levom? Melanie Griffith presne také dospievanie zažila. Toto 400-kilové zviera patrilo jej mame a 14-ročná Melanie sa s ním bežne hrávala nie len na záhrade, ale aj v dome. Dcérou Melanie je herečka Dakota Johnson, ktorá prezradila, že jej babička mala kedysi doma až 60 levov a tigrov.

Arnold Schwarzenegger

Dvaja rozkošní somárici patria drsnému Arnoldovi. Ten ich nadovšetko miluje a pravidelne pridáva fotky s nimi na svoje sociálne siete. Dokonca ich častokrát pustí aj do domu. Možno ťa to prekvapí, ale somárikov má doma aj herečka Reese Witherspoon.

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.