Ben Cristovao
Instagram/bennycristo

Spevák Ben Cristovao bol lámačom ženských sŕdc už počas účinkovania v SuperStar. A zdá sa, že tá obrovská charizma mu zostala doteraz. Dokonca až tak, že po ňom šalejú davy žien. Možno sa ti zdá, že to je roztomilé a neškodné, no známy Čech teraz na TikToku Kontrast Entertainment popísal muky, ktoré mu spôsobila jedna šialená fanúšička po koncerte.

Hoci SuperStar vtedy nevyhral, teraz je hotovou hviezdou. Podobný príbeh má za sebou aj Monika Bagárová, s ktorou nedávno spolu nahrali pieseň. Svojho času tvorili aj pár, a tým teda fanúšikom vyčarovali úsmev na tvárach. Randili spolu dva roky, no nevydržalo im to.

Monika Bagárová a Ben Cristovao
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Ben Cristovao popísal muky na koncerte

Byť slávnym idolom žien so sebou často prináša zvláštne situácie. O jednej bizarnej a zároveň úsmevnej chvíľke teraz prehovoril aj známy český spevák. Popísal trápenie, ktoré prežíval priamo na koncerte. A mohla za to jedna šialená fanúšička.

„Jedna baba ma chytila tam dole, ja som zakričal. Potom ho teda pustila, ale potom ho chytila ešte pevnejšie a ťahala ho k sebe. Ja som to nemohol vydržať, umieral som bolesťou,“ zaspomínal si Ben za sprievodu smiechu vo videu pre Kontrast Entertainment.

@kontrast_entertainment

Replying to @Alena Jinderková Tenhle klip je bez titulků, protože náš editor se necítil komfortně

♬ original sound – Kontrast

V tej chvíli (na koncerte) to pre Bena určite také zábavné nebolo. No dodal, že daná slečna bola asi v eufórii, čo je na jeho rozpálených koncertoch celkom bežné. Aj keď na tento konkrétny asi už nikdy nezabudne. Samozrejme, aj napriek bolesti a bez toho, aby dal niečo počas vystúpenia najavo, pokračoval v šou. Ktovie, ako si na tento zážitok spomína táto žena.

Zdroj: TikTok/kontrast_entertainment

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News