Beauty trendy na rok 2024
Instagram/alina_gorcea_makeup_artist_/thegirlnamedwalter

Beauty trendy sa postupom rokov menia a vyvíjajú. To, čo bolo štýlové vlani, teraz už nemusí byť. Preto sme tu, aby sme ti predstavili horúce make-up a vlasové odporúčania na rok 2024 podľa portálov InStyle a Cosmopolitan. Naozaj sa máš na čo tešiť. 

Vybrali sme pre teba 8 trendov, ktoré by si mohla ľahko zaradiť do svojho života. Nielen, že budeš štýlová, ale vďaka tomuto budeš aj vyzerať perfektne.

Peach Fuzz

Začíname s farbou roka 2024, o ktorej si môžeš viac prečítať aj v našom samostatnom článku. Peach Fuzz je zmesou broskyňového tónu a jemnej oranžovej farby. Ide o príjemný teplý odtieň, ktorý môžeš použiť pri svojich očných tieňoch, rúžoch či leskoch na pery alebo pri lícenke. Bola by škoda, aby si tento horúci trend nevyužila.

Všetko modré

V prvom rade je reč o modrých očných tieňoch, ktoré budú výrazným prvkom tvojho celého líčenia. Ak si ale trúfaš, pokojne siahni aj po modrej maskare, linke alebo aj rúži. Všetko závisí od tvojej fantázie a odvahy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Melissa Volido (@melissavolido)

Skin streaming

Skin streaming patrí medzi nové beauty trendy a zahŕňa zjednodušenie rutinnej starostlivosti o pleť na tri alebo štyri základné produkty. Okrem úspory času a peňazí tak môžeš zabrániť aj prílišnej exfoliácii alebo zbytočnému používaniu látok, ktoré sú pre pleť príliš drsné.

O zjednodušovaní rutiny sa hovorilo už aj dávnejšie, napríklad v našom staršom článku nájdeš trend zvaný skin cycling. Nemusíš na svoju pleť dávať všetko, čo uvidíš v reklame, pretože si tým môžeš ešte viac uškodiť ako pomôcť.

Menej červene

Výrazné lícenky boli v posledných rokoch veľmi obľúbené, no vyzerá to tak, že medzi beauty trendy na rok 2024 sa nedostali. Teraz by si mala staviť skôr na prirodzený a jemnejší vzhľad. Svoju pozornosť upriam hlavne na výraznejšie líčenie pier alebo očí. Lícenky sa vzdať nemusíš, no zvoľ skôr neutrálne odtiene, ktoré tvojej pleti dodajú len jemnú farbu, nič výrazné.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Melissa Hernandez (@melissa.hernandez)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty