instagram.com/mermeg.hair, vysnivanecopiky

Trendy sa menia neskutočne rýchlo a to, čo sa nosilo pred pár mesiacmi alebo minulý rok, je dnes už out. Preto je dobré sa pripraviť už dopredu, aby ťa nič neprekvapilo. Aké vlasové trendy môžeme očakávať v roku 2021? Portál The List v tom má jasno.

Samozrejme, že sa nemusíš všetkých trendov držať aj ty sama, ale je dobré, keď budeš mať aspoň prehľad o tom, čo teraz letí. A najbližších pár mesiacov aj bude. Aspoň budeš môcť vo svojom okolí pozorovať, kto sa najnovšími trendmi riadi a kto nie.

Netradičné farby vlasov

Farbou roka 2021 sa stála pastelová ružová. Ak nemáš odvahu na celú hlavu ružovú, táto farba sa veľmi dobre vyníma aj na ombré účesoch. Obľúbenou farbou ostáva aj strieborná, resp. sivá. Kým v starobe sa svoje šediny budeme pokúšať zakrývať, teraz ti takáto farba dodá svieži a mladistvý vzhľad.

Určite nič nepokazíš ani čiernou, medenou alebo škoricovou farbou. Populárnym ostáva aj balayage v hnedej a medovej farbe. Čo sa týka blond odtieňov, vyhráva zlatá a platinová.

Prirodzené vlasy bez úpravy

Tento rok by si mala dať na svoju prirodzenosť. Nesnaž sa silou mocou vyčarovať zo svojich vlasov niečo, čo im nie je prirodzené. Ak máš kučeravé vlasy, prestaň si ich každý deň žehliť a naopak, ak sú tvoje vlasy rovné, zbytočne sa ich budeš snažiť natočiť, vlnky ti spadnú.

Nauč sa pracovať s tým, čo máš a používaj účesy vhodné práve pre tvoj typ vlasov. A nezabudni sa o svoju korunu krásy aj patrične postarať. Najkrajšími vlasmi sú zdravé vlasy, ktoré už na prvý pohľad vyzerajú silno, nie ako slama.

Návrat stuhy a doplnkov do vlasov

Rok 2021 sa bude niesť v znamení vlasových doplnkov. Sponky od výmyslu sveta, zatváracie spony alebo stuhy. Ak doma žiadne takéto doplnky nemáš, mala by si si ich určite zakúpiť. Tvoj účes dokážu krásne doplniť a vyzdvihnúť.

Zapletené vrkôčiky

Áno, trendom na tento rok ostávajú aj zaplatené vrkôčiky a copíky, ktoré boli aj v roku 2020 veľmi obľúbené. Je len na tebe, či si vyberieš dva hrubé vrkoče alebo niekoľko menších. V tomto prípade sa neboj experimentovať a hľadaj to, čo ti pristane najviac.

Zdroj: thelist.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty