Andrea Verešová a dcéra
Instagram/olympcsmv/andreaveresovaofficial

Modelka a influencerka Andrea Verešová sa na sociálnych sieťach rada delí o svoje súkromie a ani teraz tomu nebolo inak. Vo svojich príbehoch na Instagrame sa s fanúšikmi podelila o to, že jej dcéru musia urgentne operovať. 

Andrea má spolu s manželom dokonalý vzťah, minimálne to tak pôsobí z ich sociálnych sietí. Vychovávajú 2 deti – Vanessu a Daniela Tobiáša. Vanessa nejde v maminých šľapajach, a teda ju modeling zatiaľ vôbec neláka, práve naopak miluje šport.

Andrea Verešová má doma nadanú športovkyňu

Ako uvádza modelka v stories na Instagrame, v marci získala jej dcéra 3. miesto na zimnej olympiáde v Kórei.

Momentálne si však samotná Andrea Verešová na Instagrame kladie otázku „Vráti sa Vanesska aj napriek všetkému ešte na snowboard”?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OLYMP Centrum sportu MV (@olympcsmv)

Urgentná operácia a strach o dcéru

Andrea Verešová sa včera spolu s dcérou dostavili do nemocnice, pretože jej dcéru Vanessku museli operovať. Už v októbri pridávala práve Vanessa fotku na Instagram so smutnými slovami. „Bolo to super, no, bohužiaľ, som si zlomila členok. Čoskoro sa vrátim,” dodala mladá športovkyňa.

„Nedávno zlomený lakeť, v septembri zlomená noha a najnovšie zlomená kľúčna kosť. Vaness musela na operáciu … Chudinka bola veľmi statočná. Vaness sa bude musieť naučiť žiť s titánovým šróbom,” dodala Andrea v príbehoch na Instagrame.

Nadanej športovkyni prajeme skóre uzdravenie!

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News