Instagram/andreaveresovaofficial

Modelka Andrea Verešová sa môže popýšiť dokonalou, ba až ukážkovou rodinou. S manželom Danielom vychovávajú dve deti – 14-ročnú dcéru Vanessu a 12-ročného syna Daniela Tobiáša. Na svojom instagramovom profile pravidelne zverejňuje aj spoločné rodinné fotografie, z ktorých srší priam idylka. 

Na posledných vianočných snímkach neušla pozornosti práve jej dcéra Vanessa. Je vidieť, že poriadne vyrástla a stala sa z nej mladá krásna dáma. Pochválili ju aj ľudia v komentároch. Rastie jej mame mladšia konkurencia v modelingu?

Mnohí ľudia by si pomysleli, že sa vydá rovnakou cestou, akú môže vidieť u svojej mamy. Postavu aj tvár na to má, gény po Andrei zdedila naozaj vynikajúce. No namiesto prehliadkových mól a bleskov fotoaparátov sa Vanessa rozhodla ísť úplne iným smerom.

Je z nej úspešná snowboardistka, ktorá na súťažiach získava jednu cenu za druhou. Na svojom Instagame sa neraz popýšila prvými miestami, takže je viac než jasné, že jej to v tomto športe naozaj ide. Jej mama obľubuje skôr lyže, takže k zimným športom bola vedená už odmalička.

Povedala by si na ňu, že namiesto modelky sa bude venovať radšej snowboardu?

Z Vanessy Volopichovej vyrástla krásna mladá žena

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial & Instagram/_vanejsa

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News