Žena pri vianočnom stromčeku

Už čoskoro tu máme Vianoce, ktoré by mali byť hlavne o láske. Tú nemusíš dávať najavo len slovami, ale aj činmi. Práve toto obdobie je ideálne na to, aby si urobila nejaký dobrý skutok. Je totiž plno ľudí, ktorí nemajú nikoho, kto by im prejavil lásku. 

Aký dobrý skutok by si mala urobiť tento rok práve ty? Odpovedz na nasledovné otázky a zisti, ako môžeš iným vyčarovať úsmev na tvári.

Čo je podľa teba v živote najdôležitejšie?

Čo ťa motivuje robiť dobré skutky?

O čom snívaš?

Často sa za niečo ospravedlňuješ?

Čo urobíš s nevhodným darčekom na Vianoce?

Požičiavaš peniaze?

Dobrý skútok, ktorý by si mala urobiť na Vianoce: Čo to bude v tvojom prípade?
DAROVAŤ VECI DO DETSKÉHO DOMOVA.
Či už to bude niečo nové, čo kúpiš alebo to môže byť tvoje staré, ale ešte stále dobré oblečenie, hráčky, doplnky a podobne. Tie deti to zaručene poteší. A čo je viac, ako úprimný detský úsmev a oči plné radosti?
STRÁVIŤ ČAS SO ZVIERATAMI V ÚTULKU.
Môžeš kúpiť aj granuly alebo doniesť staré plachty a deky, je to na tebe, ale vždy sa to zíde. Ale prísť vyvenčiť a pomojkať malých štvornohých tvorov jednoducho musíš, bez toho to nepôjde.
POTEŠIŤ DARČEKOM NIEKOHO V DOME DÔCHODCOV.
Oni toho naozaj nechcú veľa. Dobré a teplé oblečenie, zopár chutných čajov v peknej šálke a dobrá kniha alebo zaujímavé krížovky, hotovo! Niektorých z nich už nemá, kto potešiť. Tak tento rok to môžeš byť ty.

V našom staršom článku sme písali o tipoch na vianočné darčeky pre ľudí, ktorí „nič nechcú“. Pozri sa, čím by si ich vedela prekvapiť. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy