Photo by abhishek gaurav from Pexels.com

Ak si vo vzťahu a vidíš, ako sa tvoj priateľ správa, keď je všetko v poriadku, všimneš si aj tú najmenšiu zmenu správania. 

Dnes ti preto prinášam článok, kde sa dozvieš, ako zmení tvoj priateľ správanie, keď sa bude chcieť s tebou rozísť.

Baran

Ak uvažuje Baran nad rozchodom, bude zo vzťahu utekať. Nebude chcieť s tebou tráviť čas a na všetko si nájde výhovorku. Doma bude tráviť stále menej a menej času, čo môžeš považovať na začiatku ako dobré znamenie (pomyslíš si, že ti možno chce dať priestor), no postupne si uvedomíš, že úplne ochladol.

Býk

Býk je vo vzťahu opatrný. Ak mu napadne myšlienka rozchodu, hneď ju hodí za hlavu. Avšak, bude nad tým občas rozmýšľať a nakoniec to bude chcieť utnúť. Urobí to rýchlo a s pravdou vyjde von. Načo by mal klamať, keď to on sám neznáša.

zdroj: Photo by Oziel Gómez from Unsplash

Blíženci

Muž v znamení Blížencov často mení náladu. Dnes ťa môže milovať, no zajtra to môže byť inak. Je dieťa vetra a tak, keď sa rozhodne, že sa s tebou rozíde, urobí to rýchlo, no ani sa ti neozve. V izbe nájdeš pobalené jeho veci, ktoré budú znamenať odchod.

Rak

Keďže Rak je znamenie, ktoré rado flirtuje, maj sa na pozore. Ľahko sa môže stať, že ho dostane iná žena. Ak sa s tebou bude chcieť rozísť, bude sa k tebe správať zle. Bude ťa neustále ponižovať, až sa rozhodneš pre rozchod sama. Takto zo seba „zmyje“ vinu.

Lev

Keď Lev ucíti nedostatok lásky, rozíde sa s tebou. Lásku bude hľadať inde, a tak nebude nič nezvyčajné, keď sa ti prizná, že ťa podviedol. Jednoduchý dôvod k tomu, aby ste sa rozišli, pretože Lev by ti mal byť verný (samozrejme, ako každý muž).

Panna

Muž v znamení Panny sa s tebou rozíde preto, lebo nebude cítiť podporu. Bude vidieť, že ho ľúbiš, no to je všetko. On musí cítiť motiváciu a podporu z tvojej strany. Na tebe mu záleží tak veľmi, ako na nikom inom. Ak v tomto zlyháš, povie ti to, no odíde od teba.

Váhy

Muž v znamení Váhy je nerozhodný. Nevie sa rozhodnúť, či si práve ty tá žena, s ktorou chce byť  a či ťa miluje tak veľmi, aby mal s tebou spoločnú budúcnosť. Rozíde sa s tebou, no ešte predtým sa ti bude snažiť ponúknuť svojich nezadaných priateľov. Bude to od neho úbohé, no bude v zúfalej situácii.

zdroj: Photo by Drew Hays on Unsplash

Škorpión

Ak uvažuje nad rozchodom Škorpión, musí to byť preto, lebo si mu ublížila. Postupne s tebou obmedzí kontakt a bude pre teba neprístupný partner. Bude ťa to bolieť, pretože ho budeš mať stále vo svojom živote, no už nebude tvoj.

Strelec

Vzťahy, ktoré mal Strelec doteraz, boli povrchné. Keď si nájde teba, vie, že je to niečo viac, no bojí sa. Rozíde sa s tebou preto, lebo nemá dosť odvahy na to, aby o teba bojoval. Klasicky povie, že si pre neho príliš dobrá. Jeho správanie bude chladné a veľmi neosobné. Utečie od teba, ako nejaký zbabelec.

Kozorožec

Rozchody Kozorožec moc nepreciťuje. Ak si s ním vo vzťahu a niečo sa pokazí, rozíde sa s tebou hneď. Povie ti to pri večeri a pokojne si počká na to, ako sa pobalíš a odídeš. Kozorožec si totiž predstavuje, že všetko bude podľa neho a keď sa mu vzpriečiš, ukončí to.

Vodnár

Ak sa s tebou bude chcieť rozísť Vodnár, bude na teba milý. Bude to chcieť ukončiť priateľsky, tak sa bude snažiť. Všimne si, že medzi vami to už dlho nefunguje a keď nezaberie nič, rozchod v tichosti a v mieri bude to najlepšie riešenie.

Ryby

Muž v znamení Ryby nemá rád rozchody. Chce to urobiť bezbolestne, no nikdy to tak nie je. Snaží sa do poslednej minúty, no vie, že to bude musieť prísť. Keď to vysloví, bude ťa držať v náručí a objímať ťa. Má ťa rád, no už to nie je to, čo to bývalo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating