Nevera

Jednou z najťažších vecí je pripustiť si, že nás partner podvádza. Ak je nevera vo vzťahu, prináša to bolestivé okolnosti, obzvlášť vtedy, ak toho človeka nadovšetko milujeme a predstavujeme si s ním budúcnosť. Toto je 6 signálov, ako zistíš, že vo vašom vzťahu je nevera a muž ťa podvádza.

Ak chceš vedieť, ako odhaliť charakter chlapa ešte skôr, než spolu začnete randiť, neprehliadni ani náš predošlý článok. Psychologička poukázala na to, ako odhaliť charakter muža, aby ťa už nikdy žiadny neoklamal.

Skrýva si telefón

Samozrejme, každý má právo na svoje súkromie a osobný priestor. Ak sa však bojí ukázať ti telefón, alebo ti ho len tak dať na chvíľu do rúk, niekde je chyba. Niečo skrýva a nechce, aby si to vedela.

Prestáva sa o teba zaujímať

Vo vzťahu by malo byť určité pravidlo, kedy sa človek zaujíma o toho druhého. Ak sa o teba partner prestáva zaujímať, ak nevie, kde si a s kým si, zrejme to nechce vedieť. Signál, že ťa partner podvádza, je aj to, že sa o teba prestáva zaujímať, a teda si mu ukradnutá.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

V minulosti už podviedol

Spomeň si, na začiatky vášho vzťahu. Ak si pamätáš, že ti v minulosti rozprával o tom, ako podviedol svoju bývalú priateľku, je možné, že to urobí aj teraz. Ako sa hovorí, keď to urobil raz, urobí to znova. Ak ti to už urobil a chceš mu dať druhú šancu, najprv si polož týchto 6 otázok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating