instagram/explorerssaurus_

Niektoré s tým majú skúsenosť, iné o tom iba počuli od kamošiek. Vzťahy na jednu noc či flirtovanie, ktoré nepovedie k vzťahu, to nie sú len výmysly z filmov. V dnešnej dobe je veľmi ľahké zahrávať sa s citmi a potom zmiznúť ako duch.

Milé slová, šťastie z toho, že si našla skvelého chlapa, zamilovanosť, … a zrazu bum, zmizne bez slova alebo zistíš, že rovnako ako teba, namotával ešte ďalších 10 žien. Bola si pre neho iba zábavka, ďalšia do počtu. Ako predísť zlomenému srdcu od chlapa, ktorý si tvoje slzy nezaslúži? Dá sa vopred tušiť, že ťa iba klame? Dá!

Ono, keď máš na očiach ružové okuliare, budeš to mať ťažké, no ako dospelá žena, ktorá sa už nechce so vzťahmi zahrávať, by si mala mať aspoň jednu nohu na zemi. Je totiž veľa vecí, ktoré ho môžu prezradiť a ty si ich musíš všimnúť.

Na čo si dať pozor? Pozrime sa najprv na jeho správanie a slová, ktoré ti naznačia, že za tým niečo bude. Totiž, muži, ktorí obľubujú takéto flirty vedia veľmi dobre, čo na ženu platí. Láskavé slová, komplimenty, kvety „len tak“, … máš pocit, že si po rokoch zlých skúseností našla dokonalého princa. No ak to takýmto spôsobom berie hneď od začiatku, nezdá sa ti to čudné?

Všetko to krásna, tá obrovská zamilovanosť prichádza časom. Keď ti vyznáva lásku už na treťom rande a opakuje sladké reči, ktorými si ťa len uisťuje, kam tým mieri? Láska prichádza z ničoho nič, no ak sa ti vidí, že on napreduje až príliš rýchlo, ty spomaľ. Keď to myslí vážne, pôjde s tebou, ak nie, vieš, že mal v úmysle iba ťa namotať.

Všímaj si aj jeho správanie vtedy, keď máte mať spoločný program. Ak je on ten, ktorý vždy určuje, kedy sa stretnete, čo asi robí v ostatnom voľnom čase? Keď sa ho opýtaš kde je alebo čo bude robiť, vždy si niečo nájde. Ale tak, aby si nemala šancu zistiť, či je to pravda alebo lož. Musel dlhšie pracovať, ide pomôcť kamošovi, na tréning, potom má stretko s bratrancom, … časté výhovorky a rôzne plány ti odhalia, že možno nie si jediná.

No a v dnešnej dobe je skvelým odhaľovačom pravdy mobilný telefón. Keď si ho príliš stráži, nenechá ho nikdy pri tebe (a už vôbec nie odblokovaný), keď odpisuje a telefonuje tak, aby si na to nemala dosah, … vieš, čo to môže znamenať.

Možno je to pravda a možno si to len namýšľaš, no v každom prípade si pamätaj, že tvoje srdce si nezaslúži len tak hocikto, aby sa s ním zahrával. Je len na tebe, či mu ho ihneď slepo hodíš alebo sa uistíš, že je to skutočné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating