Žena cvičí vo fitku
Unsplash/cathypham243

Ako zapôsobiť na chalana? Na túto otázku sme ti odpovedali už niekoľkokrát. Dokonca sme ti ukázali recept, ako ho ohúriť už na prvom rande. Prezradili sme ti aj tajomstvo, pomocou ktorého si sa naučila baliť chlapov cez správy. Čo ale ak si fitness girl a chceš zapôsobiť na chalana vo fitku? Tak aj na takýto typ situácií sme našli riešenie a takto sa ti podarí úplne opantať tvojho gym crusha. 

Možno si sa spočiatku pred ním schovávala, pretože si sa pred ním hanbila cvičiť. Keď si ale prišla na tú správnu techniku, konečne si získala dávku sebavedomia, ktorú si tak potrebovala aj pri prvom raze, čo si zavítala do fitka. Poznáš to, si spotená, červená do tváre, prudko dýchaš a nevieš si predstaviť, žeby si niekoho takto zbalila. Pomocou našich tipov to dokážeš aj tak!

Dievča v posilňovni
zdroj: Unsplash/sulemakaroglu

Ako zapôsobiť, keď sa necítiš pekná?

Nie je pravda, že keď si spotená a červená, nemôžeš byť pekná. Možno sa tak necítiš, no aj tak dokážeš divy. Veď predsa v tom fitku odvedieš fantastickú prácu s dvíhaním činiek a na strojoch. Posúvaš sa vpred a presne tak isto by si to mala vnímať aj s chalanom, ktorý sa ti páči. Neboj sa, on si dobre uvedomuje, aký výkon si podala. Plusový bod v jeho očiach máš už len za to, že vôbec pracuješ na svojej postave.

Buď blízko neho

Ak sa ti páči niekto vo fitku, prenasleduj ho. Ale nie doslova ako stalkerka. Skús byť iba všade tam, kde ťa bude vidieť. Prípadne, keď bude na jednom stroji končiť svoju sériu, polož si tam svoje veci, aby vedel, že ho chceš vystriedať a použiť stroj po ňom. Alebo keď na nejakom stroji cvičí, ty si prispôsob tréning tak, aby si bola na stroji vedľa alebo neďaleko neho.

Dievča cvičí
zdroj: Unsplash/Spencer Davis

Použi svoje telo ako zbraň

Je to, akoby si sa predávala, no netreba to tak vnímať. Keď chodíš do fitka už dlhšie, tvoje telo bude v dobrej forme. Môžeš ho tak využiť na to, aby si sa mu zapáčila, lebo každý chlap je predsa iba chlap a chce pekné dievča s dokonalými krivkami. Nechaj ho, nech sa pokochá, veď sa určite má na čo pozerať. Presne tak ako aj ty.

A preto svoje telo využi napríklad v okamihu, keď sa predkláňaš a dávaj pozor, aby na teba pozeral. Zvodne môžeš dvíhať aj činky či robiť kardio.

Dievča s činkou
zdroj: Unsplash/Gursimrat Ganda

Gym crush ako motivácia

A posledný bod je najdôležitejší. Ber svojho gym crusha ako motiváciu pre dosahovanie lepších tréningov. Veď predsa pred človekom, ktorý sa ti páči, vždy podáš lepší výkon. Ideš až nad hranicu svojich síl iba preto, aby si sa mu páčila. A aj keď tam nie je, správaj sa, akoby tam bol.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating