Závislosť na milovaní
Pexels/cottonbro
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Vášeň a iskra sú aspekty vzťahu, o ktoré sa musíš neustále starať. Pokiaľ nie, chémia medzi tebou a partnerom sa stratí a vaše milovanie už nebude také vzrušujúce, aké bolo na začiatku.

Prinášame ti 7 tipov na to, ako urobiť zo s*xu opäť poriadne slastný zážitok.

Partner na prvom mieste

Ak je pre teba priateľ dôležitý, ukáž mu to. Daj ho na prvé miesto v tvojom rebríčku hodnôt a venuj mu dostatok pozornosti. Keď pre teba bude prioritou, iskra do vzťahu sa vráti, pretože ťa budú zaujímať jeho potreby v posteli, potešenie a slasť. Samozrejme, platí to aj opačne – ty by si mala byť priorita pre neho.

Komunikovať o svojich potrebách

Najdôležitejším bodom je komunikácia. Ak chceš, aby sa do vášho milostného života vrátil zápal, a aby ste zažívali nespútaný s*x kedykoľvek a kdekoľvek, mala by si mu to povedať. Nehanbiť sa a priamo odkomunikovať svoje potreby. Rozhovor nie je podstatný len v bežnom živote, no aj v tom milostnom.

S*x na netradičnom mieste

Pokiaľ máš pocit, alebo tvoj priateľ, že milovanie skĺzlo do stereotypu a už sa zúžilo len na jednu overenú polohu, môžete vyskúšať aj radovánky na netradičnom mieste. V tomto ročnom období je to zložitejšie, no využiť sa dá napríklad auto, kúpeľňa, terasa, byt kamarátov alebo aj chata či toalety na verejnosti (ak zbožňujete adrenalín).

Používať prsty

To, že váš intímny život spadol do rutiny, je možno zapríčinené aj tým, že si pri tom ticho, nehybne ležíš a urobíš len to, čo ti povie frajer. Keď chceš obnoviť vášeň, skús počas milovania používať prsty. Nemaj ich len okolo partnerovho krku, no prechádzaj mu po celom tele a neboj sa pritlačiť a mierne škrabať. Môžeš ich využiť aj pri dráždení svojho miestočka lásky počas toho alebo na stláčanie svojich predností. Zaručene ho to rozpáli.

Nebrať si prácu domov

Dosť podstatným odporúčaním je aj to, aby si si nebrala prácu domov. Keď sa pracovná doba skončí, mala by si úlohy a povinnosti vypustiť z hlavy. Ak to nerobíš, zbytočne v sebe dusíš stres a v posteli sa nevieš uvoľniť. Potom by si sa nemala čudovať, že váš s*x nestojí za nič.

Provokatívne správy

Pri obnovovaní iskry vo vzťahu je skvelé vrátiť sa na začiatok. Posielala si si s priateľom horúce správy? Skvelé. Môžeš ich nájsť a skúsiť to znovu. Ver nám, že ak je z vášho milostného života sklamaný rovnako, tvoja nahá fotka a pikantný text ho zaručene prekvapia a navnadia na hriešne myšlienky.

Otvorenosť novým veciam

V neposlednom rade by si mala byť v spálni otvorená. Nie len nohami, no hlavne fantáziou. Z každého vzťahu by sa vytratila iskra, ak by to partneri robili raz do týždňa a ešte k tomu v misionárskej polohe. Keď chceš poriadne divoký s*x aj po rokoch, neboj sa hračiek pre dospelých, príťažlivej bielizne a taktiež sa oddaj hraniu rolí a experimentovaniu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating