instagram/charlieandlauren_

Keď sa ti tvoja rozprávka skončí pred očami bez toho, aby si vôbec tušila, že koniec príde skôr, ako by mal zazvoniť ten povestný zvonec, je to ako priama rana do srdca. Nečakaný rozchod nie je ľahké predýchať, a pre ženu už vôbec, ak je dôvodom nejaká iná.

Vtedy je to oveľa horšie. Nie, že by to inak nebolelo, ale okrem zlomeného srdca prichádza aj zlomené ego, pochybnosti, porovnávanie, pocit menejcennosti, … keď práve neplačeš alebo nenadávaš, pýtaš sa samej seba, čo si TY robila zle a čo ONA robí dobre. Čo má ona a ja nie? Je krajšia? Lepšia? Múdrejšia? Začína sa neustály kolotoč, ktorý nikto okrem teba nedokáže zastaviť.

Miešajú sa v tebe milióny pocitov, a teda, ani jeden z nich nie je príjemný. Málo si sa snažila? Všetku vinu hádžeš na seba, no ani na okamih ti nanapadne, že ty za nič nemôžeš. A nemôže za to ani ona. Áno, viem, potrebuješ to na niekoho zvaliť, potrebuješ mať cieľ, na ktorý nasmeruješ svoj hnev. Ale nie si to ty a nie je to ani „tá nová“. Ešte jednu vec ti poviem – bude to chvíľu trvať, kým to pochopíš.

Jednoducho, nebolo to tvoje rozhodnutie. Láska nám do života prichádza a odchádza. Ak on odišiel, znamená to, že pre teba nebol ten pravý. Ak sa len tak zo dňa na deň rozhodne, že nemiluje teba, ale chce inú, stojí ti za tvoje slzy? Myslím, že nie! Ani ona nestojí za to, aby si sa ty cítila byť niečo menej.

Keď ťa chlap nechá kvôli inej, skutočne to bolí. Je to úplne iný druh bolesti, no bude ťa trápiť iba dovtedy, kým to sama dovolíš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating