Ako ho odmietnuť

Možno sa to stalo aj tebe. Začali ste si písať a stretávať sa alebo ste sa spoznali niekde vonku, no nesadol ti. Ako ho však odmietnuť bez toho, aby si mu ublížila? Máme pre teba 4 tipy, ako sa zbavíš neželaného nápadníka.

Niektorí chlapi sú neuveriteľne neodbytní. Môžeš sa vyhovoriť na čokoľvek, no aj tak ti budú vypisovať a vyvolávať donekonečna. Tvoj nechcený nápadník si proste myslí, že čo chce, to aj dosiahne a nezáleží mu na tom, čo cítiš ty. Nepočúva, že mu hovoríš, že ho nechceš a nemáš záujem a stále si ide svoje. Existujú však tipy, ako sa ho dokážeš zbaviť. 

Ako ho odmietnuť
zdroj: Pexels/Ноями Noyami

Pomaly ho odrež

Možno sa do teba zamiloval a možno ťa proste len chce dostať, pretože si akési zakázané ovocie. Priťahuješ ho a túži po tebe, no pre teba nie je príťažlivý. Proste to nie je tvoj typ a keď sa ti akýmkoľvek spôsobom ozve, prekrúcaš očami a najradšej by si mu ani neodpísala. To aj robíš, no nedá ti to, keďže ťa spamuje dovtedy, kým mu neodpovieš.

Teraz možno ľutuješ, že si mu kedysi odpísala alebo ho vôbec niekedy odzdravila. Proste ti nesadol a chceš sa ho zbaviť. Skús ho teda od seba pomaly odrezať. Ak to nepochopí tým, že keď ti napíše a ty sa mu neozveš, možno mu to dôjde postupne.

Ako ho odmietnuť
zdroj: Pexels/mahdi chaghari

Čím ďalej, tým menej mu odpisuj. Alebo mu odpisuj iba jednoslovne a ak ste si písali celé dni, možno mu dnes odpíš iba päťkrát. Zajtra trikrát, pozajtra raz. Vyhováraj sa, že nemáš čas a v súčasnosti toho máš veľa. Tým pádom sa nedokážete ani stretnúť. A možno mu to po čase dôjde. Ak nie, máme tu pre teba ešte tri body.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating