„Čo to s tebou je? Prečo sa správaš tak divne? Nemusíš byť taká hanblivá.“ Aj ty si už tieto frázy od nejakého chlapa počula? 

Niekedy jednoducho nechceme chlapa odmietnuť hneď a radšej chodíme okolo horúcej kaše. Predsa len, nechceme ublížiť jeho egu. Pravdou však je, že žiadna iskra nepreskočila a nech sa chlapec snaží ako chce, nepáči sa nám.

Ty to často uhráš na svoju hanblivosť a na to, že sama ešte nevieš, čo poriadne chceš. Takýmto spôsobom sa ho však nezbavíš. Dosiahneš akurát tak to, že sa bude o tvoju priazeň snažiť viac a bude ešte viac dotieravý. Bude si myslieť, že si divná a neskúsená. Vezme to však ako svoju vlastnú výzvu na to, aby ťa zlomil a získal.

Takéto správanie ale nie je veľmi fér. Ani pre teba a najmä nie pre neho. Ty sa takto zbytočne zhadzuješ a podceňuješ sa a jemu dávaš falošnú nádej. Aj keď sa mu to možno nebude počúvať najľahšie, povedz mu pravdu. Jednoducho ťa nepriťahuje, no a čo. On už je veľký chlapec, bude to musieť zvládnuť. 🙂

Milí chlapi, ak to náhodou čítate aj vy a podobné správanie ste u nejakej ženy vo svojom okolí spozorovali, máme pre vás zlé správy. S najväčšou pravdepodobnosťou o vás nemá záujem, len vám to nechce povedať priamo do očí. Nevadí, že sa nepáčite každej jednej. Radšej presmerujte svoj záujem niekde inde. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.