unsplash.com

Keďže obdobie slnečných dní a vysokých teplôt je už tu, naša pokožka púta pozornosť a mužské oči ešte viac, ako inokedy. Veselo odhaľujeme nohy v nových šatách, farebných sukniach a kratučkých šortkách. No a keďže sme my, ženy od prírody perfekcionistky, nie vždy sme spokojné s tým, ako vyzerá naša postava. Áno, nejaké to kilo naviac sa dá poctivo vypotiť vo fitku, ale čo stav našej pokožky? Pretože, nie vždy je pre nás pohľad do zrkadla na stehná a zadok uspokojivý.

Naše prekliatie – celulitída – nie je problém tuku, ale problém kože, takže je niekedy úplne jedno či máš nadváhu, podváhu alebo je tvoja váha ideálna. Či každodenne cvičíš, ako sa stravuješ alebo koľko máš rokov. 80% žien trápi pomarančová koža v určitých partiách tela. Ak patríš k zvyšným 20%, tešíme sa s tebou a ticho závidíme. Ak nie, čítaj veselo ďalej.

unsplash.com

Na internete nájdeš kopu tipov, čo proti tomuto nepriateľovi robiť a nerobiť. Ako napríklad, pokús sa obmedziť milovaný kofeín a kávu, vyhni sa sladkému alkoholu a naopak, pi veľa vody. Ale čo robiť, ak sa chceš celulitídy naozaj účinne zbaviť a cítiť sa znova dobre vo svojej koži?

Máme pre teba tip! Dopraj svojej pokožke pozornosť a lásku v podobe prírodnej brezovej kozmetiky – Weledy. Odmenou bude dokonalo hladšia, jemnejšia, pevnejšia a hlavne zdravšia pokožka. Keďže milujeme prírodnú kozmetiku a sme zástancami všetkých produktov, ktoré nie sú testované na zvieratkách, povieme ti o nej viac.

Kozmetika Weleda je čisto prírodná brezová kozmetika. Mladé brezové lístky (v Bio kvalite z južných Čiech) prebudia a naštartujú očistné mechanizmy tvojho tela. Napomáhajú odvádzať prebytočnú vodu z tela a ich vysoký obsah vitamínu C zas podporuje spaľovanie tukov. Vďaka tomu vyhladzujú pokožku, ale nezabúdajú sa starať o telo aj zvnútra. Ide o prírodnú kozmetiku, ktorá je nositeľom ocenenia NATRUE (garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky).

unsplash.com

Keďže to nie je len tak hocijaká kozmetika, ale skôr náš zázrak a záchranca v jednom, má pre teba tri už overené kroky, ako účinne bojovať proti celulitíde a ako túto kozmetiku správne používať. Presnejšie, tri rituály pre znova spokojný pohľad do zrkadla na náš zadok.

1. Dopraj si ľahkú a účinnú masáž proti celulitíde

Každá jedna má rada masáž, a ak sa nám vďaka nej zredukuje nechcená pomarančová koža, prečo nie? Na túto špeciálnu masáž budeš potrebovať Brezový olej Weleda na celulitídu. Ten jemne nanes a rozotieraj krúživými pohybmi na boky a stehná. Pohyb by mal vždy smerovať k srdcu, to napomáha lepšiemu prekrveniu pokožky. Takýto relax si dopraj v prvých 14 dňoch 2x denne, neskôr aspoň 1x denne.

2. Pravidelná striedavá osviežujúca sprcha

Na konci tvojej bežnej sprchy vyskúšaj striedať prúd teplej a studenej vody v oblasti nôh a bokov. Opäť postupuj smerom k srdcu. Takýto pohyb zaručene rozprúdi krv v tvojom tele. Účinnosť podporíš použitím jemného brezového pílingu Weleda. Píling odstráni poškodené kožné bunky a tie zdravé naopak ochráni.

3. Niečo dobré pre telo aj zvnúra

Pre tretí a zároveň pre posledný overený rituál vyskúšaj koktejl s BIO Brezovou očistnou kúrou Weleda. Na jeho prípravu budeš potrebovať jednu polievkovú lyžicu Brezovej očistnej kúry, 1dl perlivej vody, šťavu z polovice citróna, 0,5 dl šťavy z grapefruitu a poprípade plátok kiwi na ozdobenie. Nazdravie a na krásu!

unsplash.com

Okrem zaručených tipov proti celulitíde ti odporúčame zvýhodnený set brezovej starostlivosti, ktorý sa postará o tvoju pokožku. Set nájdeš TU a obsahuje produkty:

– Brezový sprchovací píling 150 ml (pre rozmaznávanie do sprchy) – ten vyhladzuje a regeneruje pokožku celého tela.

– Brezový olej na celulitídu 100 ml (pre relax v podobe masáže) – koža je po ňom pružnejšia a vyhladenejšia.

– Sisalovú masážnu hubku – (pre účinnejšiu masáž) podporuje lepšie prekvenie pokožky a napomáha odstraňovať odumreté bunky.

Vyskúšaj náš tip, zamiluj si tieto tri rituály a zbav sa celulitídy raz a navždy. Cíť sa znova dobre a krásne v krátkych šatách, v plavkách a hlavne vo svojej koži!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness