Robiť s frajerom

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vo svete plnom povinností nám neostáva nič iné, ako myslieť pozitívne. Život je len taký dobrý, aký si ho sami urobíme. Nesmieme však zabúdať, že vzťahu sa treba taktiež venovať svojej polovičke. Ak nevieš čo robiť s frajerom po večeroch, vyskúšaj týchto 5 vecí, vďaka ktorým si ozvláštnite večer.

Vzťah niekedy potrebuje zažívať aj chvíle, ktoré bežne nezažíva. Nedovoľ, aby tvoj vzťah upadal do stereotypu a využi týchto 5 kreatívnych nápadov.

Sviečky všetko spríjemnia

Urob si voľný večer a stráv ho so svojím priateľom. Kúp si hocijakú sviečku, fľašu dobrého vína a priprav sa na romantický večer. To, čo môžeš s priateľom večer robiť, je tancovať na dobrú hudbu s pohárom vína. Nezabudni si pritom zapáliť sviečku. Niekedy treba vyjsť z komfortnej zóny a nechať pracovať emócie.

Romantické gestá
zdroj: Unsplash/Shashi Chaturvedula

Kúp puzzle

Večer pri televízore neznie zle, avšak nie je to nič zaujímavé, a pravdepodobne to robíte každý deň. Vzťah treba občas aj ozvláštniť, a tak vyskúšaj zmenu. Kúp puzzle, zapni rádio s dobrou hudbou, k tomu urob horúcu čokoládu a poskladajte puzzle. Uvidíš, nie je to také nudné, ako sa zdá.

Preteky v plávaní

V dlhodobom vzťahu sa občas stáva, že páry upadajú do stereotypy, aj keď si to neuvedomujú. Vyskúšaj zmenu tak, že budeš s priateľom súťažiť. Choďte napríklad na plaváreň a dohodnite sa, že ten kto vyhrá preteky, dá tomu druhému masáž. Nie len že to bude zábava, ale môžeš získať aj masáž.

Plávanie
zdroj: Unsplash/Karsten Winegeart

V letných dňoch si urobte piknik

Jednou z vecí, ktoré môžeš robiť s frajerom, sú romantické prechádzky. Čerstvý vzduch je liek na veľa problémov, a preto vyskúšajte piknik. Kúpte si čerstvé ovocie, zmrzlinu a choďte niekde do prírody. Pre väčšiu zábavu, zober nejaké karty a dokonalý piknik je na svete.

 

Navarte si jeden druhému

Ak si rada spomenieš na jedlá z detstva, táto hra bude pre teba ako stvorená. S priateľom urobte dohodu, že si navaríte vaše obľúbené jedlá z detstva. Navar mu jednoducho niečo, čo si v detstve milovala. Touto hrou sa lepšie spoznáte, ale sa aj najete.

Samozrejme, každá z nás je iná a každej sa páči niečo iné. Ak ťa tieto aktivity nezaujali, klikni SEM, kde nájdeš iné aktivity, ktoré môžeš robiť s frajerom.

Tak čo, ktorú zábavnú aktivitu využiješ najbližšie?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating