rozchod

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Za život nazbieraš rôzne skúsenosti, ktoré ťa budú formovať na tvojej ceste. Niektoré sú šťastné a úžasné momenty a pripomínajú ti krásy všedných dní. Ale máme aj také, ktoré ťa naučia, čo je to bolesť. A jednou z nich je rozchod.

Ak niekoho miluješ celým srdcom a odrazu prídeš na to, že tento príbeh končí, dokáže ťa to zmeniť na nepoznanie. Z veselej kôpky je mihnutím prútika žena, ktorá si dáva pozor na svoje city, pretože sa bojí opätovnej bolesti.

rozchod a plačúca žena
zdroj: Pexels/RDNE Stock project

Rozchod ťa nebude stáť iba tvoju polovičku, ale aj časť z teba. A už navždy musíš hľadať niekoho, kto bude trpezlivý a dokáže ti, že láska ešte stále existuje. Prečítaj si týchto 8 fráz, ktoré ti pomôžu uzdraviť boľavé srdiečko a ukážu ti, že život ešte vie byť krásny.

Tieto slová ti pomôžu prekonať rozchod

Ak si s tvojím drahým poviete, že ste si súdení, nemysli si, že je to navždy. Možno to malo trvať len presne toľko, koľko to trvalo. Asi ste sa len potrebovali jeden od druhého niečo naučiť a posunúť sa v živote ďalej.

Radšej buď osamote, ako keby si sa mala uspokojiť s niekým, kto ti za to nestojí. Vždy maj vyššie nároky, pretože tvoja hodnota je presne taká istá. Nebuď celý život osamelá len preto, že si s niekým, kto sa ťa ujal.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating