Dve mladé blondínky
Unsplash/Jeff Hopper

Tak a konečne sme sa dočkali! Už čoskoro tu máme posledný deň strávený v lavici, preto by si mala uvažovať nad tým, ako osláviť koniec školy. Samozrejme, že veľa študentov sa vydá na nejakú párty, ktorú si ráno nebudú pamätať, no nemusí to byť tvoja jediná možnosť.

Máme pre teba 4 ďalšie tipy, ktoré môžeš skúsiť a zapoj do nich svoje kamošky či spolužiačky, s ktorými si najlepšie rozumieš. Je dôležité, aby si trávila čas s ľuďmi, na ktorých ti záleží.

Večera s kamoškami

Choďte na slávnostnú večeru, ktorou zakončíte ďalší rok strávený v škole. Pokojne aj do podniku, kam bežne nechodíte, aby ste podčiarkli významnosť tohto dňa. Objednajte si jedlo, ktoré máte rady alebo experimentujte a skúste nové chute. Potom sa môžete presunúť aj do baru alebo iného podniku.

Movie night

Je len na tebe, či sa rozhodneš pre kino alebo zvolíš domáce pohodlie. Dobrým filmom nič nepokazíš a môžeš si ho pozrieť sama, s frajerom alebo s priateľkami. Môžete vybrať nejakú bláznivú letnú komédiu, aby ste načerpali inšpiráciu na nové zážitky, ktoré spolu podniknete.

Zorganizujte výlet

Oddych si teraz naozaj s babami zaslúžite. Vyrazte preto na dámsku jazdu. Môžete si vybrať nejaké pekné slovenské mesto, prípadne využite lacné letenky do obľúbených európskych destinácií. Zabávajte sa, urobte si dokonalé fotky na Instagram a hlavne vypnite. Aspoň chvíľu si užívajte, že nemáte žiadne povinnosti.

Kúp si niečo, po čom si túžila

Nezabúdaj na seba. Ak sa ti niečo podarí, môžeš sa za to odmeniť, čím sa následne motivuješ ďalej. Určite je niečo, po čom dlhšie pokukuješ, no zatiaľ si si to nekúpila. Teraz je na to správny čas. Nezáleží na tom, či ide o oblečenie, kozmetiku, novú knihu alebo nejakú inú drobnosť. Dôležité je, že ti to urobí radosť.

Už vieš, ako osláviť koniec školy? 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife