Instagram/Pamela_rf

Veď to poznáš, k Vianociam neodmysliteľne patria rôzne sladké či slané dobroty, ktorým žiadna z nás nepovie nie. Ak však nechceš pribrať, no zároveň sa nechceš dlhé hodiny trápiť nudným cvičením, máme pre teba skvelú alternatívu.

Vsaď na tieto vianočné dance workouty. Zatancuj si na známe pesničky, ktoré v tebe umocnia atmosféru prichádzajúcich sviatkov a uvidíš, že nepriberieš. Ak budeš tieto „tréningy“ kombinovať s prechádzkami, možno ešte aj schudneš.

V tomto videu od Pamely si zacvičíš na pesničky Christmas Isn’t Canceled, Christmas Baby a Santa Can’t You Hear Me. Ľahké kroky počas 10 minút ti garantujú to, že pri tomto dance workoute vydržíš do konca.

Pri ďalšom videu ťa čakajú klasiky, akými sú Under The Mistletoe, Holly Jolly Christmas, Christmas Without You a Christmas Eve. Tancovanie je bez pomôcok, takže nepotrebuješ žiadne činky.

Vianočné skladby rozhýbu naozaj každého. V tomto videu si zatancuješ na Santa Tell Me, Christmas a Christmas Tree Farm.

Keď nechceš kombinovať žánre piesní, cvičiť môžeš podľa tohto videa. V ňom nájdeš len skladby od speváka menom Michael Buble.

Ak si chceš dopriať viac pohybu a netancovať len 10 minút, môžeš sa pustiť aj do tohto posledného videa. 20-minútové kardio ti pomôže spáliť dostatočne veľa kalórií na to, aby si mohla jesť koláčiky bez výčitiek.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness