Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Keď je žena single, nemá inú možnosť, než sa uspokojovať sama. Bez muža, no niekedy aj bez hračiek pre dospelých. Na prvý pohľad to môže vyzerať ako nemožné, no keď sa chce, všetko sa dá.

Týmito spôsobmi sa môžeš uspokojiť len svojimi rukami. Nič viac na to nepotrebuješ.

Pozícia s nohami do V

Keď si ľahneš na posteľ a nohy ohneš do písmena V, pôjde ti dráždenie oveľa lepšie. Palce svojich rúk nasmeruj presne na citlivé miesta a potom nimi pohybuj smerom hore a dole. To je všetko. Ak sa chceš ešte viac vzrušiť, môžeš si prsty natrieť zvlhčujúcim gélom.

V podrepe s vankúšom

Ak je ti komfortnejšie, keď pri tom stojíš, alebo si v podrepe, vyskúšaj tento spôsob. Buď v podrepe a pod seba si ulož vankúš. Následne zopakuj kroky z prvého bodu. Vďaka vankúšu budeš mať oporu a tvoje ruky budú na príjemnejšom povrchu. Jednou rukou môžeš preniknúť dnu a druhou môžeš dráždiť svoje citlivé miesto.

S domácim spotrebičom

Pokiaľ by si to predsa len chcela vyskúšať s nejakou pomôckou, no nič nemáš v blízkosti, môžeš vyskúšať uspokojovanie pri práčke, keď je zapnutá. Vďaka jej vibráciám sa nebudeš cítiť sama a pôjde ti masírovanie intímnych partií oveľa lepšie. Taktiež môžeš vyskúšať predmet, ktorý sa podobá na hračku pre dospelých, no nie je na baterky a nevibruje. Budeš musieť zapojiť fantáziu. Neváhaj siahnuť aj po sprche s masážnou hlavicou.

Pri zrkadle

Niektorým ženám vyhovuje, keď sa pri tom môžu vidieť. Lepšie ich to nasmeruje presne na tie miesta, ktoré chcú stimulovať. Ak patríš medzi ne aj ty, nič ti nebráni v tom, aby si si do postele zobrala zrkadielko, alebo aby si išla na zem a sadla si oproti veľkému zrkadlu. Nech to urobíš akokoľvek, výsledok to bude mať rovnaký.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.