Unsplash/Samantha Gades

Po rozchode asi nikto z nás nepremýšľa nad novým vzťahom. Je normálne, že istý čas trvá, kým sa znovu zamiluješ a nájdeš si partnera. V dnešnom horoskope si môžeš prečítať, ako dlho trvá jednotlivým znameniam nájsť znovu lásku.

Baran

Tomuto znameniu to trvá najkratšie. Baran je impulzívny a nemá problém sa zamilovať aj mesiac po tom, čo sa rozišiel so svojou priateľkou. Jeho dynamika sa vo vzťahu veľmi prejavuje – keď to tak cíti, ide na všetko rýchlo.

Býk

Býk sa zamiluje pomalšie, no hneď ako sa to stane, ide na všetko pomerne rýchlo. Po zlomenom srdci sa znovu dokáže zamilovať do pol roka. Vie, že musí byť trpezlivý, avšak dlhšie nevydrží.

Blíženci

Toto znamenie je veľmi opatrné. Z chýb sa učí a po nevydarenom vzťahu si nový začne hľadať až za rok. Niekedy sa mu to podarí, no častejšie sa stáva, že hľadanie mu trvá aj dlhšie, než len jeden rok.

Rak

Rak sa zamiluje pomerne ťažko. Má slušné vychovanie, na veci netlačí a keď sa rozhodne, že pôjde do vzťahu, musí to byť naozaj ten pravý partner. Po zlomenom srdci si nikoho nehľadá a single vie zostať naozaj aj dva roky.

Lev

Človek, ktorý sa narodil v tomto znamení, vie čo chce. Po rozchode neotáľa a je veľmi aktívny. Vie, že rozchod bol nutný a obaja to potrebovali. Nového partnera si nájde pomerne ľahko – netrvá mu to ani štyri mesiace.

Panna

Toto znamenie je praktické. Po rozchode sa nechce do ničoho púšťať, pretože chce najprv spáliť mosty k starej láske. Keď si vylieči srdce, potom môže hľadať svoju spriaznenú dušu. Trvá mu to viac, než trištvrte roka.

Váhy

Váhy sa dokážu zamilovať ľahko. Ak zažije toto znamenie toxický vzťah, je to ešte ľahšie. Z toxického vzťahu sa dostáva ťažko, no keď stretne milého a úprimného partnera, vie, že to teraz vyjde. Je rýchly.

Škorpión

Tomuto znameniu to trvá najdlhšie. Nedokáže len tak ľahko zabudnúť na svoju lásku, preto si minulosť nesie stále so sebou. Po rozchode má záväzok, že sa dá do vzťahu už len s niekým, koho si zoberie. Single tak môže byť viac rokov.

View this post on Instagram

She said YEEEES! I'm staying positive in these times and wishing I will soon visit this place again! . . . . . . . #intimatewedding #intimateweddingphotographer #elope #elopement #elopementphotographer #destinationweddingphotographer #destinationelopement #destinationwedding #adventureweddingphotographer #adventurephotographer #adventurephotography #adventurouswedding #adventurewedding #adventuresession #adventureelopement #positanoengagement #yourockphotographers #positanowedding #authenticlovemag #junebugweddings #santorinielopement #santoriniwedding #dirtybootsandmessyhair #weddingforward #icelandweddingphotographer #hochzeitsfotograf #bohobride #bohowedding #photobugcommunity @dirtybootsandmessyhair

A post shared by Wedding~Elopement photographer (@janasnuderl) on

Strelec

Toto znamenie má väčšinou len povrchné vzťahy, v ktorých ide iba o intímnosti. Po rozchode nemá problém „skočiť“ do nového vzťahu hneď. Zatiaľ nestretol svoju spriaznenú dušu, preto svoje city a emócie nikomu neodhaľuje.

Kozorožec

Kozorožec sa ešte veľakrát popáli, dokým nájde niekoho, s kým to bude stáť za to. Rozchody ho nebolia, ale jeho dôvera je každým ďalším sklamaním pokrivená viac a viac. Do vzťahu sa nehrnie rýchlo, zvyčajne prejdú dve ročné obdobia na to, aby sa odhodlal začať nanovo.

Vodnár

Tomuto znameniu sa dlhoročné vzťahy páčia. Na manželstvo sa necíti, preto je spokojný v obyčajnom vzťahu. Keď zažije rozchod, do dvoch mesiacov si nájde človeka, s ktorým mu je príjemne a vie s ním vydržať ďalšie roky.

Ryby

Človek, ktorý sa narodil v tomto znamení, sa zamiluje do 7 mesiacov od svojho posledného rozchodu. Netrvá mu to dlho, no je to dosť dlhý čas na to, aby si ujasnil čo cíti a či je pripravený.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating