Instagram/allisonbickerstaff

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Muži vedia zlomiť ženské srdce toľkými spôsobmi, že by sa o tom dala napísať aj celá kniha. Avšak, muži nie sú jediní, ktorí vedia ubližovať. Ženy to robia tiež a trochu prefíkanejšími spôsobmi.

Toto sú tie najčastejšie.

Sú vo vzťahu a píšu si s inými mužmi

Najčastejší spôsob, ktorý možno poznáš z vlastných skúseností. Ženy zakážu mužom písať si s inými a idú sa zblázniť z toho, keď omylom lajknú fotku inej. Pritom ony robia to isté a vôbec z toho nemajú pocit viny. Ani si neuvedomujú, že tým svojim priateľom ubližujú. Pokiaľ im to priatelia vyslovene nepovolia, nemali by si písať s inými poza partnerov chrbát.

Z ničoho nič sa prestanú ozývať a zmiznú

O tom, čo je to „ghosting“ sme už písali, no z mužského hľadiska. Nie je žiadnou novinkou, že to vedia robiť aj ženy. Keď sa im nejaký muž zunuje a nudia sa s ním, prestanú sa jednoducho ozývať. Je to pre nich pohodlnejšie, než zdĺhavé vysvetľovanie, prečo by chceli vzťah ukončiť. Áno, znie to možno kruto, no ženy nie sú len milé a nežné stvorenia. Vedia sa správať aj drsne.

Používajú kruté slová, ktoré sa nedajú vrátiť späť

Hovorí sa, že slová bolia viac, než fyzický útok. Taktiež je o nich známe, že sú najmocnejšou zbraňou, ktorú môže ľudstvo využívať. Ženy toto všetko vedia, no aj tak sa im stáva, že pred svojimi partnermi vypustia z úst niečo, čo sa nedá vrátiť späť. Ublíži im to a už nikdy nebudú takí, akými boli predtým. Je to rovnaké, ako v prípade ženy, ktorá má pár kíl naviac. Tiež jej narážky na váhu neprospievajú a nemali by ich ľudia hovoriť.

Stalkujú profily svojich bývalých

Najčastejšia aktivita žien, ktoré sa ešte nedostali z rozchodu, no už sú vo vzťahu s inými mužmi. Myslia si, že nerobia nič zlé, no pritom takýmto správaním ubližujú svojmu aktuálnemu priateľovi. Tieto ženy (aj ty, pokiaľ to robíš) by si mali uvedomiť, že nový vzťah si majú začínať až potom, čo si vyliečia svoje zlomené srdce.

Podvedú muža, ktorý ich úprimne miluje

Tento spôsob ubližovania je charakteristický viac pre mužov, no neverné vedia byť aj ženy. Nikto nevie prečo – či im vo vzťahu niečo chýbalo, či sa nudili, či mali nevyriešené problémy, či urobil chlap niečo zlé, … No stáva sa to. Milujúceho partnera to vie položiť na kolená.

Dajú si vo vzťahu na leto pauzu len preto, aby si mohli užívať

Spôsob, ktorý je typický pre dievčatá, ktoré sa ešte len hľadajú a nevedia čo chcú. Majú pekný vzťah, v ktorom im všetko funguje, no chcú skúšať nové veci. S partnerom si dajú na leto pauzu a hneď skočia na druhého, ktorý je po ruke. Toto správanie vie raniť každého človeka – aj toho najsilnejšieho a najdrsnejšieho muža.

Nezaujímajú sa o muža, len o seba

Vedela si o tom, že aj muži majú city? Vo vzťahu sa nestačí zaujímať len o seba a o svoje dobro. Taktiež musíš brať ohľad na to, ako sa má tvoj partner, aký mal deň, čo sa mu stalo a či má s niečím problém. Pokiaľ sa nejaká žena o partnera nezaujíma, vie to muža zraniť. Cíti sa vo vzťahu nepotrebný.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating