pexels.com

Sú dôležitejšie veci v živote ako dokonale vyzerať na rande. Pre tie, ktoré sa chystajú na túto udalosť je niekedy ťažké uvedomiť si to. Hlavne si zapamätaj, že v prvom rade ide o to, čo z teba vyžaruje a ako pôsobíš, druhoradý je výzor. 

Jednoducho výzor nie je všetko, napriek tomu ťa bude chcieť mnoho ľudí presvedčiť, že urobiť prvý dojem výzorom je základ. Ale existujú spôsoby, ako vyzerať atraktívnejšie na rande a my máme pre teba pripravených 5 rád ako na to.

Hraj sa s mimikou

Napodobňovanie partnera, s ktorým si na rande ťa môže spraviť atraktívnejšou a zaujímavejšou. Avšak nemyslíme tým, že máš napodobňovať každé jedno gesto, ktoré urobí. Skús sa napríklad nakloniť na tú istú stranu ako aj on.

zdroj: www.pexels.com

Nakloň hlavu

Naklonením hlavy prejavuješ angažovanosť a záujem. Ak sa s niekým rozprávaš, daj mu najavo, že všetku pozornosť má on naklonením hlavy. Hlavne to nehroť a nepozeraj sa naňho takmer bez žmurknutia, pozeraj aj okolo miestnosti.

Chodidlá nasmeruj na partnera

Napriek tomu, že sa to zdá ako úplná zbytočnosť, ktorú si človek na rande ani len nemôže všimnúť, bola by si však veľmi prekvapená, ako veľa to dokáže spraviť. Ak teda nasmeruješ svoje chodidlá na partnera, tak mu ukážeš, že ťa priťahuje alebo prinajmenšom máš záujem.

Pýtaj sa nezvyčajné otázky

Skús sa spýtať namiesto otrepaných otázok, napríklad niečo odvážnejšie. „Cestoval si už sám?“ „Čo sa stalo v predchádzajúcom vzťahu?“ Niektoré to môžu považovať za riskantný alebo príliš odvážny krok hneď v prvý deň. Avšak môže to viesť k najlepšej konverzácii, akú si kedy mala.

zdroj: www.pixabay.com

Neprežeň to s očným kontaktom

Očný kontakt je základ úspechu, no ak to preženieš môže to viesť k opačnému účinku. Ak si nedáš pozor a budeš sledovať opačné pohlavie na rande až príliš, môže ho to vydesiť a jednoducho „zdupká“ preč. Preto raz za čas pozri aj inam.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating